indingo   2017. 04. 10.

Ebben az évadban minden volt. A földönkívülieknél nálam már picit átlépett egy határt. A szereposztás csillagos ötös, örültem, hogy Even Peters több szerepet kapott.

Szilonka   2016. 04. 10.

Nagyon jó sorozat a horror szerelmeseinek. Az évadok önmagukban is zseniálisak, de az évadok közötti kapocs az azonos szereplők, más-más szerepbe való ültetéssel szintén remek ötlet.

TomÁcs   2016. 05. 07.

Imádom ezt a sorozatot, nem lehet megunni. Even Peterst pedig személyes kedvencem. A nagyon jók az egyes évadok, egyre szélesebbek a határok.

VvV   2018. 11. 02.

Imádom magát a műfajt és szeretem, hogy sorozat formájában kapjuk a történetet. Sokkal több minden fér így bele, komplettebbek a szálat.

Lonka   2016. 02. 19.

Jó kis horror sorozat. Nagy ötletnek tartom, hogy mindig ugyanazzal a színészgárdával dolgoznak, valamint hogy minden évad különálló történet. A bizonyos évadoknak (például a Boszorkányos) még a humora is kiemelendő.

Összességében nincs jobb szó az évadnyitóra, minthogy „ígéretes”. Nem tökéletes, nem lebilincselő, nem formabontó, de hozza a megszokott – hol brutális, hol perverz, hol félelmetes – American Horror Story hangulatot, és nem utolsó sorban benne van egy felejthetetlen évad lehetősége. több»

Annyira sajnálom, hogy Ryan Murphy és Brad Falchuk az ígéretes első két évad után csillogó, de értéktelen aprópénzre váltotta ezt a kiváló alapgondolatot...
5/10 több»

2012-ben 17 Emmy jelölést zsebelt be a sorozat, amiből 2-t nyert meg!

(GedyPapa)

Dr. Oliver Therdson sorozatban bemutatott rémtettei a valóságon alapszanak.

Jessica Lange és Kathy Bates korábban a Bonneville-ben játszottak együtt.