Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Kinga Nagy   2020. 10. 08.

Ez az évad nagyon tetszett, izgalmas volt.

Deku   2017. 08. 19.

Kezdve azzal, hogy a színészek bitang jól játszanak, hihetőek és nem sablonosak. A történet maga pedig oltári szuper, tetszik, hogy tényleg horrorisztikus és félelmetes.

indingo   2017. 04. 10.

Ebben az évadban minden volt. A földönkívülieknél nálam már picit átlépett egy határt. A szereposztás csillagos ötös, örültem, hogy Even Peters több szerepet kapott.

Lamboh   2017. 10. 21.

Vannak jobb és rosszabb évadai, de összességében ez egy nagyon jó cucc. Csak sajnos Jessica Lange nélkül már nem az igazi. Ő nagyon kellene ebbe a sorozatba, mivel rengeteget tett hozzá ehhez az egészhez. Remélem egyszer majd visszatér.

Sabnock Sanatory   2020. 08. 07.

Kifejezetten jó sorozat, bár vannak gyengébb évadok is, vagy amik nekem nem jönnek be. Alapjában érdekes, izgalmas és brutális.Nálam egyszer nézős, de tetszik.

Szilonka   2016. 04. 10.

Nagyon jó sorozat a horror szerelmeseinek. Az évadok önmagukban is zseniálisak, de az évadok közötti kapocs az azonos szereplők, más-más szerepbe való ültetéssel szintén remek ötlet.

TomÁcs   2016. 05. 07.

Imádom ezt a sorozatot, nem lehet megunni. Even Peterst pedig személyes kedvencem. A nagyon jók az egyes évadok, egyre szélesebbek a határok.

2012-ben 17 Emmy jelölést zsebelt be a sorozat, amiből 2-t nyert meg!

(GedyPapa)

Dr. Oliver Therdson sorozatban bemutatott rémtettei a valóságon alapszanak.

Jessica Lange és Kathy Bates korábban a Bonneville-ben játszottak együtt.

A 2. évad leghíresebb dala a Dominique a 60-as években hatalmas sikernek örvendett Belgiumban és Franciaországban.

Emma Roberts nem szereti a horrorfilmeket.

Az 1. évadban valójában zselatint evett agy helyett a terhes Vivien.

Chris Zylka kettős szerepet kapott a 2. évadban, de a szerep miatt nem borotválta kopaszra a fejét , ezért kirúgták.

A valóságon alapul Edward Mordrake legendája.

Sarah Paulson egyetlen karaktere sem halt meg a sorozatban, és ezzel ő az egyetlen.

Angela Bassett és Gabourey Sidibe bár vendégszereplők, néhány főszereplőnél több epizódban szerepelnek.

Összességében nincs jobb szó az évadnyitóra, minthogy „ígéretes”. Nem tökéletes, nem lebilincselő, nem formabontó, de hozza a megszokott – hol brutális, hol perverz, hol félelmetes – American Horror Story hangulatot, és nem utolsó sorban benne van egy felejthetetlen évad lehetősége. több»

Annyira sajnálom, hogy Ryan Murphy és Brad Falchuk az ígéretes első két évad után csillogó, de értéktelen aprópénzre váltotta ezt a kiváló alapgondolatot...
5/10 több»