Amerikai Horror Story

10. évad (2021) - 2 epizód
11. évad (2021) - 4 epizód
12. évad (2022) - 1 epizód
13. évad - 1 epizód

Az Amerikai Horror Story egy antológia-jellegű horror-dráma széria, melynek minden egyes évada az előzőektől független történetet mesél el.

(hp)

Premier (HU): 2013.06.07. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.11.18 Robinson76

Mindent alapul véve (csak) jó

Leszögezem, hogy nem vagyok valami nagy horror rajongó, ezért is nem szorgalmaztam a megnézését egy jó ideig. Ennek a szériának az első 5 évadáról viszont nagyon jókat hallottam, így mégis tettem vele egy próbát, és összességében nem is csalódtam. Ezek az évadok valóban rendben is vannak, viszont az utána következők már meg sem közelítik az elődeiket, ezért maximum 4 csillag jár a sorozatnak a részemről. Amúgy nekem a Zártosztály és a Hotel a személyes kedvenceim, szóval ezeket nyugodt szívvel ajánlom minden erős idegzetű nézőnek.

2017.04.10 indingo

Ebben az évadban minden volt. A földönkívülieknél nálam már picit átlépett egy határt. A szereposztás csillagos ötös, örültem, hogy Even Peters több szerepet kapott.

Kifejezetten jó sorozat, bár vannak gyengébb évadok is, vagy amik nekem nem jönnek be. Alapjában érdekes, izgalmas és brutális.Nálam egyszer nézős, de tetszik.

2017.10.21 Lamboh

Vannak jobb és rosszabb évadai, de összességében ez egy nagyon jó cucc. Csak sajnos Jessica Lange nélkül már nem az igazi. Ő nagyon kellene ebbe a sorozatba, mivel rengeteget tett hozzá ehhez az egészhez. Remélem egyszer majd visszatér.

2016.04.10 Szilonka

Nagyon jó sorozat a horror szerelmeseinek. Az évadok önmagukban is zseniálisak, de az évadok közötti kapocs az azonos szereplők, más-más szerepbe való ültetéssel szintén remek ötlet.

2012-ben 17 Emmy jelölést zsebelt be a sorozat, amiből 2-t nyert meg!Szerző: GedyPapa

Dr. Oliver Therdson sorozatban bemutatott rémtettei a valóságon alapszanak.Szerző: mamiéstöti2

Jessica Lange és Kathy Bates korábban a Bonneville-ben játszottak együtt.Szerző: mamiéstöti2

A 2. évad leghíresebb dala a Dominique a 60-as években hatalmas sikernek örvendett Belgiumban és Franciaországban.Szerző: mamiéstöti2

Emma Roberts nem szereti a horrorfilmeket.Szerző: mamiéstöti2

(2015. 05. 06.)
American Horror Story
Összességében nincs jobb szó az évadnyitóra, minthogy „ígéretes”. Nem tökéletes, nem lebilincselő, nem formabontó, de hozza a megszokott – hol brutális, hol perverz, hol félelmetes – American Horror Story hangulatot, és nem utolsó sorban benne van egy felejthetetlen évad lehetősége. Több

(2016. 12. 11.)
Annyira sajnálom, hogy Ryan Murphy és Brad Falchuk az ígéretes első két évad után csillogó, de értéktelen aprópénzre váltotta ezt a kiváló alapgondolatot... Több