Ms. Akárki   2019. 09. 14.

Remek sorozat, kár hogy nem élt meg több részt és nem tudták rendesen lezárni a történetet. Azóta is eszembejut sokszor hogy hátha a Netflix feléleszti mint mostanában oly sok sorozatotXD Álmodozni lehet. Izgalmas volt ahogy más szemszögből mutatja be a tipikus testrablós ufós témát.

indingo   2017. 07. 16.

Amikor ment kedveltem a sorozatot, bár elég sok ellentmondás volt benne. Sajnáltam, hogy elkezdtem nézni, mert ugye nem zárták le és ez mindig bosszant, hogy mi a vége.

Szilonka   2017. 07. 11.

A sztori az ufós vonallal nekem bejött, sok fordulat volt benne. Én még láttam volna benne fantáziát, kár hogy elkaszálták és még normális lezárást sem kaptunk a történethez.

Edii   2015. 09. 17.

Egy erős kezdés és egy erős befejezés sem tudta megmenteni ezt a számomra közepes sorozatot. Bár, ha lett volna folytatása, néztem volna tovább. De hát ugye a nézettség dönt el mindent...

VvV   2018. 11. 29.

Kedveltem ezt a sorozatot, volt benne anno valami újszerű . Egy kerek befejezésnek örültem volna.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Izgalmas sorozat volt, mert senki sem az volt mint akinek mutatta magát. Nem egy szokványos UFO-s sorozat, nem nyomják az arcunkba annyira a dolgokat.

Timcsi   2019. 03. 30.

A földönkívülis szálakkal átszőtt történetek engem mindig le tudnak kötni. Itt sem volt ez máshogy. Izgalmas történet, kár hogy nem kaptunk hozzá befejezést.

Alexis Dziena
Evan Peters