Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Evan Peters
Evan Peters
William Fichtner
Alexis Dziena

Ms. Akárki   2019. 09. 14.

Remek sorozat, kár hogy nem élt meg több részt és nem tudták rendesen lezárni a történetet. Azóta is eszembejut sokszor hogy hátha a Netflix feléleszti mint mostanában oly sok sorozatotXD Álmodozni lehet. Izgalmas volt ahogy más szemszögből mutatja be a tipikus testrablós ufós témát.

indingo   2017. 07. 16.

Amikor ment kedveltem a sorozatot, bár elég sok ellentmondás volt benne. Sajnáltam, hogy elkezdtem nézni, mert ugye nem zárták le és ez mindig bosszant, hogy mi a vége.

Szilonka   2017. 07. 11.

A sztori az ufós vonallal nekem bejött, sok fordulat volt benne. Én még láttam volna benne fantáziát, kár hogy elkaszálták és még normális lezárást sem kaptunk a történethez.

Edii   2015. 09. 17.

Egy erős kezdés és egy erős befejezés sem tudta megmenteni ezt a számomra közepes sorozatot. Bár, ha lett volna folytatása, néztem volna tovább. De hát ugye a nézettség dönt el mindent...

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Izgalmas sorozat volt, mert senki sem az volt mint akinek mutatta magát. Nem egy szokványos UFO-s sorozat, nem nyomják az arcunkba annyira a dolgokat.

VvV   2018. 11. 29.

Kedveltem ezt a sorozatot, volt benne anno valami újszerű . Egy kerek befejezésnek örültem volna.

Greeta   2017. 12. 18.

Miért nem lehetett befejezni? Egyszerűen vonzanak ezek az ufós sztorik. Az ismeretlen mindig érdekes. Itt is egy különös elképzelés állt a középpontban miszerint emberi alakot felveszve köztünk élnek az ufókok.