Rejtélyek városa

Evan Peters
Evan Peters
William Fichtner
Alexis Dziena

A floridai Homestead város egy hatalmas hurrikán pusztítása következtében áram nélkül marad. Az elszigetelt, külvilágtól teljesen elzárt város lakóival titokzatos és megmagyarázhatatlan furcsaságok esnek meg.

(erare)

Premier (HU): 2006.02.24.

2019.09.14 Ms. Akárki

Remek sorozat, kár hogy nem élt meg több részt és nem tudták rendesen lezárni a történetet. Azóta is eszembejut sokszor hogy hátha a Netflix feléleszti mint mostanában oly sok sorozatotXD Álmodozni lehet. Izgalmas volt ahogy más szemszögből mutatja be a tipikus testrablós ufós témát.

2017.07.16 indingo

Amikor ment kedveltem a sorozatot, bár elég sok ellentmondás volt benne. Sajnáltam, hogy elkezdtem nézni, mert ugye nem zárták le és ez mindig bosszant, hogy mi a vége.

2017.07.11 Szilonka

A sztori az ufós vonallal nekem bejött, sok fordulat volt benne. Én még láttam volna benne fantáziát, kár hogy elkaszálták és még normális lezárást sem kaptunk a történethez.

2017.11.02 Bazzzsi

Izgalmas sorozat volt, mert senki sem az volt mint akinek mutatta magát. Nem egy szokványos UFO-s sorozat, nem nyomják az arcunkba annyira a dolgokat.

2018.11.29 VvV

Kedveltem ezt a sorozatot, volt benne anno valami újszerű . Egy kerek befejezésnek örültem volna.