Suttogók (2015)

The Whispers

VvV   2018. 12. 27.

Megbukott a sorozat, mielőtt ki tudott volna úgy rendesen bontakozni. Még csak bontogatta a szárnyait, körvonalazódott a story.

indingo   2017. 04. 11.

Jól indult, volt egy egyedi hangulata. utána valahogy nem tudtunk meg sok mindent a történtekről így picit csökkent a színvonal. Folytatásról egyelőre nincs hír.

Deku   2017. 08. 23.

A bemutatója nagyon felcsigázta az érdeklődésemet viszont nem tartott ez olyan sokáig. Szép lassan vontatottá és unalmassá vált. Nem haladt a történet sehova.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Én nagyon szeretem a misztikus sztorikat, főleg ha egy földön kívüli erő is áll a dologban. MIre elkezdhetett volna kibontakozni a sztori vége lett az első évadnak.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Különösebben nem fogott meg a sorozat, azt az egyé vadot megnéztem ami készült belőle. A filmleírás alapján érdekesebb sztorira számítottam, sokszor unalmas.

Lonka   2017. 07. 25.

Most nem tudom mi van a sorozattal, lesz e új évad, de én azért még nézném. A története tetszett hasonlót még nem láttam és ma már egyre nehezebb valami újat teremteni.

Timcsi   2016. 06. 19.

Érdekesen induló sorozat, de én más irányba vittem volna a dolgokat és nem mondom, hogy mindent meg is értettem.