Suttogók

Suttogók

The Whispers

1. évad (2015) - 13 epizód

A Ray Bradbury regénye (Zero Hour) alapján készült sorozat története a Föld, földönkívüliek általi megszállása köré épül. Az idegenek legfontosabb segítői a gyerekek, akik öntudatlanul tesznek meg mindent, amire a betolakodók utasítják őket. Időközben szándékukra… Több

Premier (HU): 2015.07.20.

2018.12.27 VvV

Megbukott a sorozat, mielőtt ki tudott volna úgy rendesen bontakozni. Még csak bontogatta a szárnyait, körvonalazódott a story.

2017.04.11 indingo

Jól indult, volt egy egyedi hangulata. utána valahogy nem tudtunk meg sok mindent a történtekről így picit csökkent a színvonal. Folytatásról egyelőre nincs hír.

2017.08.23 Deku

A bemutatója nagyon felcsigázta az érdeklődésemet viszont nem tartott ez olyan sokáig. Szép lassan vontatottá és unalmassá vált. Nem haladt a történet sehova.

2017.10.20 Bazzzsi

Különösebben nem fogott meg a sorozat, azt az egyé vadot megnéztem ami készült belőle. A filmleírás alapján érdekesebb sztorira számítottam, sokszor unalmas.

2018.04.20 TomÁcs

Én nagyon szeretem a misztikus sztorikat, főleg ha egy földön kívüli erő is áll a dologban. MIre elkezdhetett volna kibontakozni a sztori vége lett az első évadnak.