Suttogók

The Whispers

2018.12.27 VvV

Megbukott a sorozat, mielőtt ki tudott volna úgy rendesen bontakozni. Még csak bontogatta a szárnyait, körvonalazódott a story.

2017.04.11 indingo

Jól indult, volt egy egyedi hangulata. utána valahogy nem tudtunk meg sok mindent a történtekről így picit csökkent a színvonal. Folytatásról egyelőre nincs hír.

2017.08.23 Deku

A bemutatója nagyon felcsigázta az érdeklődésemet viszont nem tartott ez olyan sokáig. Szép lassan vontatottá és unalmassá vált. Nem haladt a történet sehova.

2017.10.20 Bazzzsi

Különösebben nem fogott meg a sorozat, azt az egyé vadot megnéztem ami készült belőle. A filmleírás alapján érdekesebb sztorira számítottam, sokszor unalmas.

2018.04.20 TomÁcs

Én nagyon szeretem a misztikus sztorikat, főleg ha egy földön kívüli erő is áll a dologban. MIre elkezdhetett volna kibontakozni a sztori vége lett az első évadnak.

2017.07.25 Lonka

Most nem tudom mi van a sorozattal, lesz e új évad, de én azért még nézném. A története tetszett hasonlót még nem láttam és ma már egyre nehezebb valami újat teremteni.

2017.12.09 Greeta

Ebből készült több évad? Az első évadban csak húzták a mézes madzagot aztán a végén semmi sem derült ki belőle. Olyan hatásvadász sorozat. Gyereke, meg ufókok.

2016.06.19 Timcsi

Érdekesen induló sorozat, de én más irányba vittem volna a dolgokat és nem mondom, hogy mindent meg is értettem.

2016.08.21 Timike

Jól indult, de után valahogy ellaposodott, meg a szerelmi szálak sem illettek a sztorihoz.

2016.04.21 szoljhozzam

Az eleje tetszett, de utána nekem már unalmassá vált. Érdekes nekem a szinkronhangok annyira nem jöttek be. A vörös kisfiú hangját túl komolynak találtam, az egyik kislány meg borzalmasan nyávogott.

2016.10.13 Hablaty

Érdekes sorozat kétség kívül, de az az érzésem, hogy az amcsiknak annyira nem jön be. Érdekelne egy második évad is.

2016.08.24 Emma109

Az első évad egy erős közepesre sikeredett. Voltak benne erős részek, de sok bugyuta párbeszéd is.

2015.11.22 notimoni

Nekem már az első rész is nagyon tetszett, és alig vártam az új részeket. A végkifejlet (vagyis a magyarázat) nem sikerült a legjobban, többet is ki lehetett volna hozni belőle. A szereplők jók, a gyerekek szinkronja meg zseniális. Várom a folytatást.