Amerikai Horror Story

American Horror Story

2023.11.18 Robinson76

Mindent alapul véve (csak) jó

Leszögezem, hogy nem vagyok valami nagy horror rajongó, ezért is nem szorgalmaztam a megnézését egy jó ideig. Ennek a szériának az első 5 évadáról viszont nagyon jókat hallottam, így mégis tettem vele egy próbát, és összességében nem is csalódtam. Ezek az évadok valóban rendben is vannak, viszont az utána következők már meg sem közelítik az elődeiket, ezért maximum 4 csillag jár a sorozatnak a részemről. Amúgy nekem a Zártosztály és a Hotel a személyes kedvenceim, szóval ezeket nyugodt szívvel ajánlom minden erős idegzetű nézőnek.

Kifejezetten jó sorozat, bár vannak gyengébb évadok is, vagy amik nekem nem jönnek be. Alapjában érdekes, izgalmas és brutális.Nálam egyszer nézős, de tetszik.

2017.04.10 indingo

Ebben az évadban minden volt. A földönkívülieknél nálam már picit átlépett egy határt. A szereposztás csillagos ötös, örültem, hogy Even Peters több szerepet kapott.

2017.10.21 Lamboh

Vannak jobb és rosszabb évadai, de összességében ez egy nagyon jó cucc. Csak sajnos Jessica Lange nélkül már nem az igazi. Ő nagyon kellene ebbe a sorozatba, mivel rengeteget tett hozzá ehhez az egészhez. Remélem egyszer majd visszatér.

2016.04.10 Szilonka

Nagyon jó sorozat a horror szerelmeseinek. Az évadok önmagukban is zseniálisak, de az évadok közötti kapocs az azonos szereplők, más-más szerepbe való ültetéssel szintén remek ötlet.

2019.08.18 Ms. Akárki

Az első évadját nagyon imádtam de még ez is egész jó szerintem, bár néhány logikai bukfenc volt a történetben de ez még belefér. Izgalmas és olykor ijetgetős sorozat. Horror, thriller rajongóknak kötelező darab. Remek színészgárda.

2017.10.22 Bazzzsi

A készítők nem tudom hogy tudnak éjszakánként elaludni. Talán ez volt a legösszetettebb évad, sok furcsa szál volt benne. Az embereken kísérletező orvossal, meg az ufós szállal.

2016.05.07 TomÁcs

Imádom ezt a sorozatot, nem lehet megunni. Even Peterst pedig személyes kedvencem. A nagyon jók az egyes évadok, egyre szélesebbek a határok.

2018.11.02 VvV

Imádom magát a műfajt és szeretem, hogy sorozat formájában kapjuk a történetet. Sokkal több minden fér így bele, komplettebbek a szálat.

2016.02.19 Lonka

Jó kis horror sorozat. Nagy ötletnek tartom, hogy mindig ugyanazzal a színészgárdával dolgoznak, valamint hogy minden évad különálló történet. A bizonyos évadoknak (például a Boszorkányos) még a humora is kiemelendő.

2017.12.09 Greeta

Nem tudom hogy tudnak aludni a készítők ennyi borzalom után. Örültem, hogy Even Peters központú az évad. A történet elég összetett és sok mindenre választ se kaptunk.

2016.06.19 Timcsi

Remek sorozat, különleges történettel. A háttérzenék fantasztikusak és szereplők is kiválóan játszanak.

2019.04.23 petraszab

Nem tartozik a kedvenc évadaim közé, de a története attól még nagyon élvezetes, izgalmas és rejtélyekkel teli.

2016.05.05 Zsceeeka

Bár még csak néhány részt néztem meg a sorozatból, azt már most el tudom mondani, hogy (eddig) nagyon tetszenek a karakterek, a történetvezetés, a jelmezek. Igazi klasszikus horror történet mesélés jellemzi, csak ajánlani tudom!