Fear the Walking Dead (2015)

Fear the Walking Dead

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Exposeman   2020. 02. 17.

Ez jobb lett mint az alap The Walking Dead!

Ez sokkal jobbra sikeredett,érdekesebb történetekkel.Nincsenek benne elvolt részek,mikor nem történik semmi,csak az időt húzzák hogy meglegyen az évad,és az időben sem nem ugrálnak olyan szinten hogy a néző ne tudja követni.

beero88   2016. 01. 16.

Nekem annyira nem jött be mint az anya sorozat de bőven nézhető. Sőt a karakterek sem mind annyira szerethetőek mint ahogy előttem írták. Rögtön Nick a drogos múltjával nem szimpatikus.

indingo   2017. 10. 15.

Az anyasorozat sikereit meg kellett lovagolni, bár ez szerintem nem sikerült annyira ütősre. Nem rossz, de az eredeti WD magasabbra tette a lécet. Sok az unalmas történés a sorozatban.

Deku   2017. 08. 23.

Nagyon nagy elvárásaim voltak ettől a sorozattól, mégse tudta megütni sem azt a szintet ami ott kinőtt. Viszont el kell ismerni érdekesek a karakterek bár én az ilyen junkie embereket nem kedvelem.

Fahéjgolyó   2016. 10. 12.

Sokkal többet vártam ettől a spin offtól, ez tulajdonképpen a Walking Deadről egy második bőr lehúzás,melyik spin off nem, de ebben szerintem sokkal több is lehetett volna ha valóban a kitörés előtti előzményekre helyezték volna a hangsúlyt.

Maestro Harrell
Rubén Blades
Lorenzo James Henrie
Patricia Reyes Spíndola
Elizabeth Rodriguez
Scott Lawrence
Kim Dickens

Nem fogom megbocsátani, hogy az unalomig ismert zombifilm-expozíciót kellett végignéznem ebben az egy órában, annak ellenére, hogy egyáltalán nem kiugró sorozattól egy ilyen terjedelmes bevezető, és ezért nem nézek el nagyon sok olyan dolgot a Fear the Walking Deadnek, amit egy tiszta lappal indulok műnek valószínűleg elnéznék. több»

Nagyok voltak az elvárások a Fear The Walking Deaddel szemben, de csak hellyel-közzel tudott ezeknek megfelelni. több»

Arra azért jónak bizonyult, hogy egy kicsit enyhítse az „igazira” való várakozást. Csak ez így olyan, mint az alkoholmentes sör: ha nincs más, megteszi, de amúgy kell a francnak. több»