Fear the Walking Dead

(Fear the Walking Dead)

indingo  2017. 10. 15.

Az anyasorozat sikereit meg kellett lovagolni, bár ez szerintem nem sikerült annyira ütősre. Nem rossz, de az eredeti WD magasabbra tette a lécet. Sok az unalmas történés a sorozatban.

beero88  2016. 01. 16.

Nekem annyira nem jött be mint az anya sorozat de bőven nézhető. Sőt a karakterek sem mind annyira szerethetőek mint ahogy előttem írták. Rögtön Nick a drogos múltjával nem szimpatikus.

Deku  2017. 08. 23.

Nagyon nagy elvárásaim voltak ettől a sorozattól, mégse tudta megütni sem azt a szintet ami ott kinőtt. Viszont el kell ismerni érdekesek a karakterek bár én az ilyen junkie embereket nem kedvelem.

Fahéjgolyó  2016. 10. 12.

Sokkal többet vártam ettől a spin offtól, ez tulajdonképpen a Walking Deadről egy második bőr lehúzás,melyik spin off nem, de ebben szerintem sokkal több is lehetett volna ha valóban a kitörés előtti előzményekre helyezték volna a hangsúlyt.

sz.marci  2016. 07. 02.

Az első évad tetszett, de akkor is úgy éreztem, hogy több van ebben a sorozatban. Azután jött a második évad, ami egészen jól indult, de a végére ellaposodott, már nem tudott újat mutatni.

Maestro Harrell
Rubén Blades
Mercedes Mason
Lorenzo James Henrie
Patricia Reyes Spíndola
Elizabeth Rodriguez
Scott Lawrence
Smoking Barrels: Fear the Walking Dead
Nem fogom megbocsátani, hogy az unalomig ismert zombifilm-expozíciót kellett végignéznem ebben az egy órában, annak ellenére, hogy egyáltalán nem kiugró sorozattól egy ilyen terjedelmes bevezető, és ezért nem nézek el nagyon sok olyan dolgot a Fear the Walking Deadnek, amit egy tiszta lappal indulok műnek valószínűleg elnéznék.
24.hu - Tessék-lássék tört ki a zombiapokalipszis
Nagyok voltak az elvárások a Fear The Walking Deaddel szemben, de csak hellyel-közzel tudott ezeknek megfelelni.
Movieaddicts: Fear The Walking Dead
Arra azért jónak bizonyult, hogy egy kicsit enyhítse az „igazira” való várakozást. Csak ez így olyan, mint az alkoholmentes sör: ha nincs más, megteszi, de amúgy kell a francnak.