Fear the Walking Dead (2015)

Fear the Walking Dead

beero88   2016. 01. 16.

Nekem annyira nem jött be mint az anya sorozat de bőven nézhető. Sőt a karakterek sem mind annyira szerethetőek mint ahogy előttem írták. Rögtön Nick a drogos múltjával nem szimpatikus.

indingo   2017. 10. 15.

Az anyasorozat sikereit meg kellett lovagolni, bár ez szerintem nem sikerült annyira ütősre. Nem rossz, de az eredeti WD magasabbra tette a lécet. Sok az unalmas történés a sorozatban.

Deku   2017. 08. 23.

Nagyon nagy elvárásaim voltak ettől a sorozattól, mégse tudta megütni sem azt a szintet ami ott kinőtt. Viszont el kell ismerni érdekesek a karakterek bár én az ilyen junkie embereket nem kedvelem.

Fahéjgolyó   2016. 10. 12.

Sokkal többet vártam ettől a spin offtól, ez tulajdonképpen a Walking Deadről egy második bőr lehúzás,melyik spin off nem, de ebben szerintem sokkal több is lehetett volna ha valóban a kitörés előtti előzményekre helyezték volna a hangsúlyt.

MMcFly2015   2016. 10. 04.

A második évad fináléja után tud az ember egy teljes véleményt alkotni, ez előtt még korainak találtam. A The Walking Dead nyomába nem ér, és az első évadnál kicsit átverve éreztem magam, mert úgy harangozták be, hogy ,,előzmény sorozat", a vírus elterjedéséről fog szólni. Ennek ellenére egy teljesen külön álló történet - igaz, hogy korábban játszódik, de a vírusról nem sok mindent tudtunk meg, inkább egy újabb csapat helyzetét nézhetjük másik idősíkban. Az első évadnál nem sok reményt fűztem a sorozathoz, egy szerethető karakter nem volt, és mire a történet izgalmassá vált, már vége is lett... Ám jött egy igazán jól sikerült második évad, aminek az utolsó részei már eszembe jutotta miért is szeretem a The Walking Dead ,,univerzumot". A dráma dominál, és a végén felnyitja a szemem, hogy a néhol időhúzásnak hitt, lassabb részek is kellenek... Óriási karakterfejlődéseket láthatunk a végére. Ha nem is üti meg a mércét ez a kis testvér sorozat, arra biztos jó, hogy a The Walking Dead szünideje alatt, nem maradunk a kedvenc zombitörténetünk nélkül. Kíváncsian várom a harmadik évadot, és különösen érdekel; összekötik e valahogy a két sorozatot pár szereplővel, vagy utalásokkal...

Maestro Harrell
Rubén Blades
Lorenzo James Henrie
Patricia Reyes Spíndola
Elizabeth Rodriguez
Scott Lawrence
Kim Dickens

Nem fogom megbocsátani, hogy az unalomig ismert zombifilm-expozíciót kellett végignéznem ebben az egy órában, annak ellenére, hogy egyáltalán nem kiugró sorozattól egy ilyen terjedelmes bevezető, és ezért nem nézek el nagyon sok olyan dolgot a Fear the Walking Deadnek, amit egy tiszta lappal indulok műnek valószínűleg elnéznék. több»

Nagyok voltak az elvárások a Fear The Walking Deaddel szemben, de csak hellyel-közzel tudott ezeknek megfelelni. több»

Arra azért jónak bizonyult, hogy egy kicsit enyhítse az „igazira” való várakozást. Csak ez így olyan, mint az alkoholmentes sör: ha nincs más, megteszi, de amúgy kell a francnak. több»