Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

The Walking Dead

(The Walking Dead)

AlBundy  2016. 05. 24.

Kiváló! Kétlem, hogy ebben a témában valaha jobb sorozatot fognak csinálni. Már bőven túl tesz a zombi-apokalipszis felálláson, és rég kiderült, hogy még egy ilyen világban is az ember az ember legnagyobb ellensége.

indingo  2017. 10. 15.

Mindenképpen a legszínvonalasabb zombis sorozat. A története végig pörög, nincsenek nagy üresjáratok és logikai bakik. A szereplők igazi karakterek, jól kidolgozottak.

kabel  2015. 08. 06.

Sajnálom, nagyon ami ezzel a sorozattal történt. Nagy olvasója voltam a képregénynek, ami képi világával, sztorijával és kemény valósághű hangulatával ragadott magával.
Így nagy lelkesedéssel vágttam bele az első évadba. A pár epizód nem győzött meg teljesen, de a Breaking Bad sem volt olyan jó először, szóval belenéztem a másodikba is. Azonban a második évad olyan unalmasra és fantáziátlanra sikerült, hogy valami hatalmas fordulat kellett volna, hogy talpraálljon a dolog. A harmadik évad ezt nem adta meg, helyette tovább építette a show bevett sablonjait, odáig, hogy egy epizód kábé olyan volt mint a Lost. Van benne valami zombigyilkolászás meg egy hatalmas cliffhanger, de más nem nagyon. Egészena kormányzóig néztem a sztorit, onnantól már olyan szinten unalmas lett, hogy feladtam. A börtönös támadás a képregényben jobban nézett ki mint itt, pedig, azt nehéz volt elcseszni....

M. Natalia  2015. 01. 26.

Annak ellenére, hogy a tematika - mennek, küzdenek a túlélésért - nem feltétlenül lenne izgalmas - a karakterek és az egyéni tragédiáik függővé tesznek ettől a filmtől! Bár idő kell hozzá, hogy megértsük és megszeressük a szereplőket.

Laca  2017. 03. 06.

Hol is lehetne kezdeni...talán ott, hogy alapvetően egy jó zombis horror filmet nehéz jól megcsinálni, pláne egy sorozatot, de rendkívüli lett. Azon belül, hogy "hullámvasútként" voltak jó és gyengébb évadok egy nagyszerű sorozatot láthatunk évek óta. Megmutatja, hogy nem csak a "zombiktól" kell félni hiszen az emberek még egy vírus után is ami szinte kiírtja az emberiséget egymás ellen tud fordulni...Top sorozat mind a karakterek mind az, ahogy megvalósították a zombikat nagyszerű.

Steven Yeun
Tom Payne
Katelyn Nacon
Alanna Masterson
Smoking Barrels: The Walking Dead
Robert Kirkman története, amely a képregények világából öt éve átcsoszogott a tévék képernyőjére, egy iszonyú tökös résszel indította a szezont.
Revizor: SUTTYÓK ÉS ZOMBIK (5. évad)
Egy újabb évad eltelt a zombi-apokalipszis óta, Rick Grimes és követői Terminusból Alexandriába mentek, de hogy valóban eljutottak-e A-ból B-be, az egyáltalán nem biztos. KRUSOVSZKY DÉNES ÍRÁSA.
24.hu - The Walking Dead 6. évad
A The Walking Dead visszatalált egykori hangjára, szépen ívelt, drámától és akciótól nem mentes realista zombihorrort kapunk, ahol a főszereplők olyanok, mint mi: átlagosak és tele vannak indulattal.

A zombik egyáltalán nem pislognak: az utómunkálatok során kivágják a pislogásokat.

(Bthewatcher)

A karakterek eredetileg egy középiskolában vertek tanyát börtön helyett.

(Bthewatcher)

Daryl nem szerepel a képregényben, ahogy Merle és Sasha sem.