Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

2022.02.07 roben2112

Nagyon gyenge.

Reméltem, hogy egy olyan jó előzménysorozat lesz belőle és egyben méltó utód, mint amilyen az anyasorozat. De sajnos tévedtem. Számomra a szereposztás nagyon unszimpatikus és nagyon unalmasak a karakterek. Az első két évad még nagy reményeket ébresztett bennem, aztán szépen fokozatosan elvette a kedvem az egésztől. Már nem is emlékszem pontosan, talán a 4. évad közepéig próbáltam végigszenvedni, hátha kialakul belőle valami, vagy esetleg újra fellángol a történet. Bár dolgoznak egy jó pár Walking Dead-sorozaton még információim szerint, de sajnos azt kell ebből leszűrnöm, hogy talán egyik sem fog az eredettörténet nyomába érni. De persze én lennék a legboldogabb, ha ez nem így lenne. Összességében: ez a széria gyenge, unalmas, karaktermentes és teljesen érdektelen.

Egy kifejezetten jó spin-off, ami önálló történetként is megállja a helyét. Nagyon tetszik a Special Makeup Effectses szakemberek munkája, ami külön dicséretet érdemel. Egy igazán jó, posztapokaliptikussá váló folyamatot bemutató horror.

2017.10.15 indingo

Az anyasorozat sikereit meg kellett lovagolni, bár ez szerintem nem sikerült annyira ütősre. Nem rossz, de az eredeti WD magasabbra tette a lécet. Sok az unalmas történés a sorozatban.

2016.01.16 beero88

Nekem annyira nem jött be mint az anya sorozat de bőven nézhető. Sőt a karakterek sem mind annyira szerethetőek mint ahogy előttem írták. Rögtön Nick a drogos múltjával nem szimpatikus.

2017.08.23 Deku

Nagyon nagy elvárásaim voltak ettől a sorozattól, mégse tudta megütni sem azt a szintet ami ott kinőtt. Viszont el kell ismerni érdekesek a karakterek bár én az ilyen junkie embereket nem kedvelem.

2020.02.14 drg0602

Nem olyan rossz!

Furcsa, de első évad tényleg lapos. Aztán szép lassan kezd beindulni, bár tényleg gyengébb mi t a Walking. De azért nézhető, jobban emészthető, mint a sok gyengébb sorozat!

2016.10.12 Fahéjgolyó

Sokkal többet vártam ettől a spin offtól, ez tulajdonképpen a Walking Deadről egy második bőr lehúzás,melyik spin off nem, de ebben szerintem sokkal több is lehetett volna ha valóban a kitörés előtti előzményekre helyezték volna a hangsúlyt.

2016.10.04 MMcFly2015

A második évad fináléja után tud az ember egy teljes véleményt alkotni, ez előtt még korainak találtam. A The Walking Dead nyomába nem ér, és az első évadnál kicsit átverve éreztem magam, mert úgy harangozták be, hogy ,,előzmény sorozat", a vírus elt... Több

2020.09.30 jfruzsi97

A fősorozat után ennek sem volt 1-2 évada csalódás, kifejezetten tetszett. De valahogy utána nekem ellaposodott, nem kötött le.

2017.11.24 Syracuse

Én kifejezetten szeretem a sorozatot. Az eredeti Walking Deadet nem néztem sokáig, mert nekem a céltalan zombivadászat egy filmben bejön, de minden héten azt nézni már nincs kedvem. Itt viszont kellő hangsúlyt kap folyamatosan a drámai vonal, jobban egyensúlyoznak a természetfeletti és a valós horror elemekkel a készítők.

2017.09.05 SzFa

A The Walking Dead sorozat előzményeit mutatja be. Kisebb sikert élt meg. Számomra unalmas, nehezen indul be a történet. Sokkal jobban meg lehetett volna csinálni ez , mert az alapsztori jónak ígérkezett, mármint, hogy bemutassák hogy is kezdődött az egész vírusos.

2018.03.19 NFG

Az eredeti The Walking Deadet imádom! A két évad közötti szünetet nehezen viseltem, úgyhogy nagyon is örültem, mikor láttam, hogy van ez a sorozat! Nagy hévvel neki is álltam! Az eslő pár rész tetszett, de aztán elkezdett laposodni és azt vettem észr... Több

2016.05.09 hell.l

Nézhető sorozat, bár az elődjével nem ér fel még eddig. Igaz ez a sorozat inkább az előzményekre koncentrál,biztos vagyok benne, hogy az alkotók fognak még jó ötleteket kitalálni. A karakterek közül talán Nické a legjobb.

2016.07.02 sz.marci

Az első évad tetszett, de akkor is úgy éreztem, hogy több van ebben a sorozatban. Azután jött a második évad, ami egészen jól indult, de a végére ellaposodott, már nem tudott újat mutatni.