V-Wars – Vérháború

V-Wars
JRD

1. évad (2019) - 10 epizód

Ian Somerhalder

A globális felmelegedés következtében a jégtakarók "fogságából" egy halálos vírus szabadul el. Dr. Luther Swann mindent megtesz, hogy megmentse az emberiséget a pusztulástól.

(csd)

Premier: 2019.12.05. | Netflix (2019.12.05.)

2022.05.11 JRD

Jó is lehetett volna, de hiába tetszett, ha lehántom róla a főszereplő személyét, akkor egy tök átlagos sorozatot kapok. Egyszernézős, és a folytatásáért sem ülök tűkön. De kinek mi tetszik. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2021.10.29 Ms. Akárki

Ian Somerhaldert imádom, éppen ezért is próbáltam be ezt a sorit, de ez nagyon nagy csalódás volt. Rendkívül silány és csapongó történetvezetés. Nem fut ki sehova, nem vezet sehova. Mintha még az íróknak se lett volna ötletük, hová haladnak a sorozat... Több

2020.03.30 Shelby07

Az emberek, akik vámpírként viselkednek

V-Wars, avagy vámpírok törnek ismét világuralomra. Ismerős sztori, hiszen a vámpírokat feldolgozó történetek már a filmforgatás történelmének csaknem kezdete óta közkedveltek. 1922-ben vetítették le az első vámpíros filmet, és attól kezdve már több t... Teljes kritika

2020.01.22 thejoker

Nem szeretem a vámpíros filmeket, sem a sorozatokat de ez most valamiért megfogott és nem tudtam abbahagyni. 2 nap alatt végeztem vele. Nagyon jól fel van építve az elejétől kezdve, íjesztőnek nem mondanám de izgalmas kis sorozat. Ajánlom mindenkinek. Már nagyon várom a folytatást.

2020.02.16 Spidey

Ian Somerhalder miatt néztem csak meg főleg de ez a sorozat szerintem nem volt méltó hozzá. Egyáltalán nem állt neki jól ez a karakter. Az zavart legjobban hogy nem volt célja az eseményeknek. Egy káosz volt sokszor. Nem ismerjük a szereplők nagy rés... Több

Peter Outerbridge és Greg Bryk már dolgozott együtt a ReGenesisben.Szerző: Shelby07

Az első előzetest 2019. november 19-én mutatták be.Szerző: Shelby07

Silver Bullet kávézónak hívjak azt a helyet, ahol Michael megkér egy idegent, hogy használhassa a laptopját.Szerző: Shelby07

Kimberly-Sue Murray és Sydney Meyer egyaránt szerepelt a Shadowhunters sorozatban.Szerző: Shelby07

Ez a második alkalom, amikor Laura Vandervoort olyan szereplőt játszik, aki ember volt, mielőtt természetfeletti lénnyé alakult volna. Az első a Bittenben (2014) volt, amikor emberből vérfarkassá vált.Szerző: Shelby07