V-Wars – Vérháború

V-Wars

Peter Outerbridge és Greg Bryk már dolgozott együtt a ReGenesisben.Szerző: Shelby07

Az első előzetest 2019. november 19-én mutatták be.Szerző: Shelby07

Silver Bullet kávézónak hívjak azt a helyet, ahol Michael megkér egy idegent, hogy használhassa a laptopját.Szerző: Shelby07

Kimberly-Sue Murray és Sydney Meyer egyaránt szerepelt a Shadowhunters sorozatban.Szerző: Shelby07

Ez a második alkalom, amikor Laura Vandervoort olyan szereplőt játszik, aki ember volt, mielőtt természetfeletti lénnyé alakult volna. Az első a Bittenben (2014) volt, amikor emberből vérfarkassá vált.Szerző: Shelby07

Ian Somerhalder és Nigel Bennett már korábban játszott vámpírokat a The Vampire Diaries-ben és a Forever Knight-ban.Szerző: Shelby07

Több főszereplő is szerepelt horrorfilmsorozatban; Greg Bryk, a Fűrész 5. (2008), Peter Outerbridge, a Fűrész 6. (2009), és Laura Vandervoort, a Fűrész: Újra játékban (2017).Szerző: Shelby07

Az első évad világszerte december 5-én jelent meg a Netflixen.Szerző: Shelby07

Laura Vandervoort és Greg Bryk együtt jelent meg az A falka (2014) és a Rabid (2019) című filmekben.Szerző: Shelby07

Ian Somerhalder második nagy tévés szerepe a 2009-es Vámpírnaplók után. Szerző: Shelby07

Nikki Reed, aki a filmben Ian Somerhalder karakterének, Dr. Swann-nak az exfelesége, a valóságban Ian felesége 2015 óta. Korábban már mindketten játszottak vámpírokat a Twilight filmekben és a Vámpírnaplókban.Szerző: Shelby07

Ian Somerhalder kezdetben többször is elutasította a szerepet, mert 8 évig alakította Damon Salvatore vámpírt a Vámpírnaplókján (2009). Somerhalder úgy döntött, hogy elolvassa azokat a könyveket, amik alapján megírták a forgatókönyvet, és mivel a történet lenyűgözte, meggondolta magát, és elfogadta a főszerepet.Szerző: Shelby07