Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Evok1909   2018. 04. 08.

Őszintén? Imádom. A karakterek nagyon el vannak találva. A zombik is adják a klasszikus zombis érzést, és a történet is nagyon ott van.

indingo   2016. 02. 17.

Én a Walking Deadet nem nézem, ez viszont tetszik. A zombiságra immunitás gondolata kiváltképp érdekesnek gondolom. Vannak persze benne hibák. Az első részekben úgy mozogtak a zombik, mint a tetűk, bezzeg a zombibaba fel volt pörögve.

Szilonka   2016. 04. 13.

Az első évad nagyon tetszett. Más volt, mint mondjuk a Walkig Dead persze én nem vettem komolyan, jókat lehetett rajta nevetni. Az immunis muki ötlet is kifejezetten tetszett. A második évad már nem annyira jó.

VvV   2016. 05. 13.

Nem volna rossz csak sorozat, csak vannak olyan részek amik unalomba fulladnak.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Valamivel gyengébb, mint a a Walking Dead, de teljesen más a története ezért felesleges összehasonlítgatni. Az első évad jobban tetszett, de valahogy nekem hiányoznak a sorozatból a kezdeti dolgok.

Keith Allan
Harold Perrineau Jr.