indingo   2016. 02. 17.

Én a Walking Deadet nem nézem, ez viszont tetszik. A zombiságra immunitás gondolata kiváltképp érdekesnek gondolom. Vannak persze benne hibák. Az első részekben úgy mozogtak a zombik, mint a tetűk, bezzeg a zombibaba fel volt pörögve.

Szilonka   2016. 04. 13.

Az első évad nagyon tetszett. Más volt, mint mondjuk a Walkig Dead persze én nem vettem komolyan, jókat lehetett rajta nevetni. Az immunis muki ötlet is kifejezetten tetszett. A második évad már nem annyira jó.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Valamivel gyengébb, mint a a Walking Dead, de teljesen más a története ezért felesleges összehasonlítgatni. Az első évad jobban tetszett, de valahogy nekem hiányoznak a sorozatból a kezdeti dolgok.

Lonka   2017. 07. 25.

Nem rossz a sorozat, csak valami hiányzik. A kezdetek tetszettek, bár arra kicsit figyelhettek volna a készítők, hogy a zombi ugyanarra a dologra, hol így hol úgy reagál.

Greeta   2016. 09. 26.

nekem már picit sok rengeteg zombis film, de nem olyan rossz, van egy egyedi stílusa.

Keith Allan
Harold Perrineau Jr.