indingo   2016. 02. 17.

Én a Walking Deadet nem nézem, ez viszont tetszik. A zombiságra immunitás gondolata kiváltképp érdekesnek gondolom. Vannak persze benne hibák. Az első részekben úgy mozogtak a zombik, mint a tetűk, bezzeg a zombibaba fel volt pörögve.

Szilonka   2016. 04. 13.

Az első évad nagyon tetszett. Más volt, mint mondjuk a Walkig Dead persze én nem vettem komolyan, jókat lehetett rajta nevetni. Az immunis muki ötlet is kifejezetten tetszett. A második évad már nem annyira jó.

VvV   2016. 05. 13.

Nem volna rossz csak sorozat, csak vannak olyan részek amik unalomba fulladnak.

Lonka   2017. 07. 25.

Nem rossz a sorozat, csak valami hiányzik. A kezdetek tetszettek, bár arra kicsit figyelhettek volna a készítők, hogy a zombi ugyanarra a dologra, hol így hol úgy reagál.

hell.l   2016. 05. 09.

Megnéztem pár epizódot a sorozatból, de ez olyan, mintha a Walking Dead gyenge utánzása akarna lenni. Lehet, hogy paródia akar ez lenni,de engem akkor sem győzött meg. Gyenge a történet és a színészek alakítása is.

Keith Allan
Harold Perrineau Jr.