The Last Man on Earth (2015)

The Last Man on Earth

ps   2016. 10. 03.

Nagy kedvenc! Szomorú is voltam, amikor úgy nézett ki, hogy ne fojtatják. Igaz, hogy a második évad végére olyan érzésem olt, mintha kifogytak volna az ötletekből, de most újult frissességgel indult a harmadik évad. Hosszú idők óta ez szerintem a legjobb sit-com, jobbnak tartom a több sok-sok évadot megért régi sorozatnál ebben a műfajban.

Shacki   2019. 02. 16.
Idegesítő és unalmas

Az eleje még elmegy, viszont az első évad második felétől erőltetett, a főszereplők idegesítőek, a poénok ócskák és ismétlődnek folyamatosan. A cselekmény gyorsan kiszámítható lesz. Kár érte, mert az ötlet eredeti.

Cercei   2016. 03. 09.

Nagyon szerettem az első évadot, de a második már egy kicsit erőltetett volt és a poénok is ismétlődtek. Egyre kevésbé tűnt eredetinek, de még mindig képes volt lekötni és megnevettetni.

Riot   2015. 12. 23.

Végtelenül szerethető karakterek egy fergeteges komédiában. Az egész olyan, mint egy abszurd álom néhány nem semmi figurával a magány és modern vilég kellős közepén.

January Jones
January Jones
Kristen Schaal

A The Last Man on Earth-ben továbbra sincsenek hangos hahotázásra okot adó gegek, az egészet körbelengi valami gyermeki báj, ahogy szereplőink lehetetlenül viselkednek egy lehetetlen élethelyzetben. több»

A film főszereplőjének, Phil Millernek a neve a film producereinek, Phil Lord-nak és Christopher Miller-nek a neveiből adódott.

(ps)

Will Forte Carol szerepét kifejezetten Kristen Schaal-ra írta.

(ps)