The Last Man on Earth (2015)

The Last Man on Earth

Ujlaky Ádám   2019. 07. 14.

Az elején jó volt de megértem a kaszát.

A főszereplő inkább idegesítően egysíkú, unalmas karakter, csak őt kellett volna kirakni a soriból.

ps   2016. 10. 03.

Nagy kedvenc! Szomorú is voltam, amikor úgy nézett ki, hogy ne fojtatják. Igaz, hogy a második évad végére olyan érzésem olt, mintha kifogytak volna az ötletekből, de most újult frissességgel indult a harmadik évad. Hosszú idők óta ez szerintem a leg... több»

Shacki   2019. 02. 16.

Idegesítő és unalmas

Az eleje még elmegy, viszont az első évad második felétől erőltetett, a főszereplők idegesítőek, a poénok ócskák és ismétlődnek folyamatosan. A cselekmény gyorsan kiszámítható lesz. Kár érte, mert az ötlet eredeti.

Riot   2016. 12. 23.

Végtelenül szerethető karakterek egy fergeteges komédiában. Az egész olyan, mint egy abszurd álom néhány nem semmi figurával a magány és modern vilég kellős közepén.

Cercei   2016. 03. 09.

Nagyon szerettem az első évadot, de a második már egy kicsit erőltetett volt és a poénok is ismétlődtek. Egyre kevésbé tűnt eredetinek, de még mindig képes volt lekötni és megnevettetni.

January Jones
January Jones
Kristen Schaal

A film főszereplőjének, Phil Millernek a neve a film producereinek, Phil Lord-nak és Christopher Miller-nek a neveiből adódott.

(ps)

Will Forte Carol szerepét kifejezetten Kristen Schaal-ra írta.

(ps)

A The Last Man on Earth-ben továbbra sincsenek hangos hahotázásra okot adó gegek, az egészet körbelengi valami gyermeki báj, ahogy szereplőink lehetetlenül viselkednek egy lehetetlen élethelyzetben. több»