A kiválasztottak (2013)

The Tomorrow People

Deku   2017. 08. 23.

Nekem nagyon tetszett a sorozat, volt a történetében potenciál. Azt el kell ismerni, hogy nagyon próbált eyecandy karaktereket összehozni ezzel növelve a nézőtábort de bejött.

Edii   2015. 09. 24.

Érdekes, izgalmas és ötletes sorozat. A színészgárda nagyon jól össze lett állítva.

neeta92   2015. 06. 20.

Nagyon bejön ez a fajta koncepció amikor külön réteg van az emberek között. Ez a szuperképességes dolog pedig nagyon jól dominál a sorozatba de mégse viszik túlzásba ami már a ló másik oldala lenne. Nagyon jó sci-fi sorozat.

Kate Rainbow   2016. 04. 25.

Nagyon érdekes kis sorozat. Kíváncsi leszek a folytatására. Az alap történet nagyon tetszik. Néhol pofán tudnék verni egy-két személy olyan gyökerek tudnak lenni,de látványos, izgalmas, akciódús. Ajánlom mindenkinek.

Aaron Yoo
Madeleine Mantock