A visszatérők

Marie Avgeropoulos
Eliza Taylor
Marie Avgeropoulos
Paige Turco

97 évvel a szörnyű nukleáris katasztrófa után, ami az emberiség tudomása szerint végzett a bolygó nagy részével, 100 fiatalt küldenek le a bolygóra az űrben keringő állomásról.

(ps)

Premier: 2014.03.19. | Netflix (2019.08.07.)

2023.06.19 Frekvency Ferenc

Izgalmasan indul, sorozatnézővé tesz, hogy aztán, amikor megfogtak vele, a harmadik évadtól lenyomják a torkodon az LMBT propagandát. Ki lett találva ez rendesen.

2019.09.26 ZeroHero

Az első pár részt túl kell élni ahhoz, hogy utána az ember már ne hagyja ott... Szóval kitartást mindenkinek, aki rábukkan erre a poszt-apokaliptikus sci-fire, amiben minden van, amit csak el tudunk képzelni, és amit nem! Izgalmas, hangulatos, szeret... Több

2017.08.21 Deku

Habár lassan indult be a sorozat engem már az elején megvett. A karakterek nagyon érdekes személyiségek és egyre jobban csak fejlődnek kifele. Nagyon ajánlom másoknak is.

2017.10.24 Lamboh

Az elején nem voltam lenyűgözve tőle, és a későbbiekben is történtek benne olyan dolgok amiktől a falra másztam, de végül egész megszerettem. A főbb karakterek többségét kedvelem, viszont a kedvenc karaktereim sajnos már lemorzsolódtak az évek során.... Több

2018.11.27 harnas1207

Az elején nem hittem benne, Elkezdtem és nagyon megkedveltem. A Föld után keresztezve egy kis Lost-al és egy csipetnyi Éhezők viadala. De működött pörgős volt és minden rész végén volt katarzis. Majd az első évad végéhez érve nagyon kiszámítható let... Több

A sorozatnak pontosan 100 része van, ami szándékos, és utalás a sorozat címére (The 100).Szerző: Dens18

A trigedasleng nyelvet, amit a földiek beszélnek, David J. Peterson találta ki, aki ugyanaz a személy, aki a dothraki nyelvet készítette a Trónok harca című sorozathoz.Szerző: Dens18

A 12 nemzet, akik megjelentek a bárkán: Ausztrália, Brazília, Kanada, Franciaország, Kína, India, Japán, Oroszország, Egyesült Királyság, Egyesült Államok, Uganda és Venezuela. Szerző: bukottangyal

Marie Avgeropoulos nagyon ritkán alkalmaz kaszkadőröket.Szerző: bukottangyal

A tini példakép, Shawn Mendes is szerepelt a sorozatban, méghozzá egy külön dalt énekelt el, amit a sorozathoz írt.Szerző: Cleo

(2016. 01. 11.)
The 100
Összegezve a The 100 abban a legjobb, hogy tényleg szórakoztat, és több benne a komoly, mint a nevetséges elem. Néha ugyan olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy minden összetevőt patikamérlegen méricskélnek hozzá, de amíg ilyen izgalmas módon csinálják, tőlem lehet. Több