A visszatérők (2014-2020)

The 100

Sajt   2021. 03. 18.

Imádtam. Érdemes elkezdeni

Egyszerűen imádom. A sztori, a látványvilág csodaszép. A szereplők nagyon jól eljátsszák az adott karaktert, és nagyon szépen végigkísérik a karakterek fejlődését. Egyszerre imádod, utálod a karaktereket. A sztori fantasztikus, nagyon jól kitalálták.

Deku   2017. 08. 21.

Habár lassan indult be a sorozat engem már az elején megvett. A karakterek nagyon érdekes személyiségek és egyre jobban csak fejlődnek kifele. Nagyon ajánlom másoknak is.

ZeroHero   2019. 09. 26.

Az első pár részt túl kell élni ahhoz, hogy utána az ember már ne hagyja ott... Szóval kitartást mindenkinek, aki rábukkan erre a poszt-apokaliptikus sci-fire, amiben minden van, amit csak el tudunk képzelni, és amit nem! Izgalmas, hangulatos, szeret... több»

Lamboh   2017. 10. 24.

Az elején nem voltam lenyűgözve tőle, és a későbbiekben is történtek benne olyan dolgok amiktől a falra másztam, de végül egész megszerettem. A főbb karakterek többségét kedvelem, viszont a kedvenc karaktereim sajnos már lemorzsolódtak az évek során.... több»

harnas1207   2018. 11. 27.

Az elején nem hittem benne, Elkezdtem és nagyon megkedveltem. A Föld után keresztezve egy kis Lost-al és egy csipetnyi Éhezők viadala. De működött pörgős volt és minden rész végén volt katarzis. Majd az első évad végéhez érve nagyon kiszámítható let... több»

lolita13   2016. 10. 04.

Bár az elején kicsit fura volt a végére megszerettem. Olyan izgalmas dolgok történtek, hogy nem tudtam abba hagyni :)

jfruzsi97   2020. 09. 30.

Jó kis sorozat, engem lekötött végig. Mindig valami újat tartogatott minden évadban.Izgalmas, sci-fi elemekkel teli. 1-2 karaktert sajnálom, hogy így a vége felé már nem látok.

Eliza Taylor
Marie Avgeropoulos
Eliza Taylor
Marie Avgeropoulos
Paige Turco

A 12 nemzet, akik megjelentek a bárkán: Ausztrália, Brazília, Kanada, Franciaország, Kína, India, Japán, Oroszország, Egyesült Királyság, Egyesült Államok, Uganda és Venezuela.

(bukottangyal)

Marie Avgeropoulos nagyon ritkán alkalmaz kaszkadőröket.

(bukottangyal)

A tini példakép, Shawn Mendes is szerepelt a sorozatban, méghozzá egy külön dalt énekelt el, amit a sorozathoz írt.

(Cleo)

Octaviának és Lincolnnak ugyanolyan arcfestésük van.

(Cleo)

Octavia karaktere a könyvben csak 14 éves, viszont a sorozatban már majdnem 18 éves.

(Cleo)

Finn Collins nem jelent meg a könyvben. Ahogy Raven, Jasper, vagy Murphy sem.

(Cleo)

Anya (Dichen Lachman) karakterének a nevét a magyar anya szó inspirálta.

(ps)

A sorozatban látható számos színész a Percy Jackson és az olimposziak - Villámtolvaj (2010) című filmben kezdte pályafutását, nevezetesen Marie Avgeropoulos, Richard Harmon, Jarod Joseph és Rob Hayter.

(ps)

Az első évad elején nem volt stáblista, de a második évadhoz készítettek.

(ps)

A sorozat Kass Morgan azonos című regénye alapján készült.

(ps)

Összegezve a The 100 abban a legjobb, hogy tényleg szórakoztat, és több benne a komoly, mint a nevetséges elem. Néha ugyan olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy minden összetevőt patikamérlegen méricskélnek hozzá, de amíg ilyen izgalmas módon csinálják, tőlem lehet. több»