
Vélemények (52)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Másodjára kezdtem bele a sorozatba, mert valami megakasztott. Ebben az évben viszont végignéztem a The 100-at, és most még jobban tetszett. Imádom, ahogy a túlélésért vívott harcok közepette mély érzelmi és erkölcsi dilemmák bontakoznak ki. Az LMBTQ ... Több
Az első pár részt túl kell élni ahhoz, hogy utána az ember már ne hagyja ott... Szóval kitartást mindenkinek, aki rábukkan erre a poszt-apokaliptikus sci-fire, amiben minden van, amit csak el tudunk képzelni, és amit nem! Izgalmas, hangulatos, szeret... Több
Habár lassan indult be a sorozat engem már az elején megvett. A karakterek nagyon érdekes személyiségek és egyre jobban csak fejlődnek kifele. Nagyon ajánlom másoknak is.
A sorozat mind a mai napig rendkívüli népszerűségnek örvend, ami talán a különböző stílusok – young adult, sci-fi, háborús dráma – rendkívül hatásos elegyítésében rejlik. A történetben napjaink társadalmi kérdései hangsúlyozott szerepet kapnak. Főhős... Több
Az elején nem voltam lenyűgözve tőle, és a későbbiekben is történtek benne olyan dolgok amiktől a falra másztam, de végül egész megszerettem. A főbb karakterek többségét kedvelem, viszont a kedvenc karaktereim sajnos már lemorzsolódtak az évek során.... Több
Az elején nem hittem benne, Elkezdtem és nagyon megkedveltem. A Föld után keresztezve egy kis Lost-al és egy csipetnyi Éhezők viadala. De működött pörgős volt és minden rész végén volt katarzis. Majd az első évad végéhez érve nagyon kiszámítható let... Több
Onnantól smacitenger lány-lány között és fiú-fiú között. Most komolyan. Beleillett ebbe a jól indult sorozatba, ahol nonstop világvége van, és a túlélés a legfontosabb? Nem. Volt egy érdeklődő néző: én. Van tűrőképességem. Még Az emberi százlábú tril... Több
Hasonló sorozatok
Izgalmasan indul, sorozatnézővé tesz, hogy aztán, amikor megfogtak vele, a harmadik évadtól lenyomják a torkodon az LMBT propagandát. Ki lett találva ez rendesen.
Bár az elején kicsit fura volt a végére megszerettem. Olyan izgalmas dolgok történtek, hogy nem tudtam abba hagyni :)
Jó kis sorozat, engem lekötött végig. Mindig valami újat tartogatott minden évadban.Izgalmas, sci-fi elemekkel teli. 1-2 karaktert sajnálom, hogy így a vége felé már nem látok.
Életem első olyan sorozata amit nem tudtam megunni! Nekem nagyon tetszett! Főleg a mikor csavarnak a történeten és leesik az ember álla :)
Szeretni kell ezt a műfajt ahhoz, hogy megfogjon és lekössön a sorozat- gondoltam én az elején... . Nekem egyik legnagyobb pozitív csalódásom volt ez a sorozat, ugyanis az ilyen űrhajós sci-fi alapból nem az én világom. Az elmond valamit, hogy az els... Több
Imádom az összes részét, egytől egyig. Nincsenek rosszabb részek, a sorozat egy szinten fut. Kíváncsian várom az 5. évadot.