A visszatérők

The 100

2023.06.19 Frekvency Ferenc

Izgalmasan indul, sorozatnézővé tesz, hogy aztán, amikor megfogtak vele, a harmadik évadtól lenyomják a torkodon az LMBT propagandát. Ki lett találva ez rendesen.

2019.09.26 ZeroHero

Az első pár részt túl kell élni ahhoz, hogy utána az ember már ne hagyja ott... Szóval kitartást mindenkinek, aki rábukkan erre a poszt-apokaliptikus sci-fire, amiben minden van, amit csak el tudunk képzelni, és amit nem! Izgalmas, hangulatos, szeret... Több

2017.08.21 Deku

Habár lassan indult be a sorozat engem már az elején megvett. A karakterek nagyon érdekes személyiségek és egyre jobban csak fejlődnek kifele. Nagyon ajánlom másoknak is.

2017.10.24 Lamboh

Az elején nem voltam lenyűgözve tőle, és a későbbiekben is történtek benne olyan dolgok amiktől a falra másztam, de végül egész megszerettem. A főbb karakterek többségét kedvelem, viszont a kedvenc karaktereim sajnos már lemorzsolódtak az évek során.... Több

2018.11.27 harnas1207

Az elején nem hittem benne, Elkezdtem és nagyon megkedveltem. A Föld után keresztezve egy kis Lost-al és egy csipetnyi Éhezők viadala. De működött pörgős volt és minden rész végén volt katarzis. Majd az első évad végéhez érve nagyon kiszámítható let... Több

2016.10.04 lolita13

Bár az elején kicsit fura volt a végére megszerettem. Olyan izgalmas dolgok történtek, hogy nem tudtam abba hagyni :)

2020.09.30 jfruzsi97

Jó kis sorozat, engem lekötött végig. Mindig valami újat tartogatott minden évadban.Izgalmas, sci-fi elemekkel teli. 1-2 karaktert sajnálom, hogy így a vége felé már nem látok.

2015.10.28 trixxy

Szeretni kell ezt a műfajt ahhoz, hogy megfogjon és lekössön a sorozat- gondoltam én az elején... . Nekem egyik legnagyobb pozitív csalódásom volt ez a sorozat, ugyanis az ilyen űrhajós sci-fi alapból nem az én világom. Az elmond valamit, hogy az els... Több

2018.01.22 Evcsi95

Imádom az összes részét, egytől egyig. Nincsenek rosszabb részek, a sorozat egy szinten fut. Kíváncsian várom az 5. évadot.

2022.09.05 SzupiMester

Életem első olyan sorozata amit nem tudtam megunni! Nekem nagyon tetszett! Főleg a mikor csavarnak a történeten és leesik az ember álla :)

2017.11.22 baalint

Elég sablonos,bár az alaptörténet nem rossz. Van benne néhány idegesítőbb karakter, meg kiszámítható jelenet,de azért nézhető. A szinkron borzasztóra sikerült :(

2015.12.29 Luxury

Nekem nagyon tetszik a film. Jó a hangulata, szimpatikusak a színészek. Örülnék, ha kezdődne az új évad is, mert kíváncsiak várom, hogy a folytatása is lesz -e olyan jó, mint az első rész.

2016.08.02 Fanni11

Remek sorozat eredeti az egesz!!! Egy ket resz a harmadik evadban kicsit lapos volt de utana ujra felporogtek az esemenyek!!! Mindenkinek ajanlom!!!

2018.10.14 Indkgo

Nagyon izgalmas sorozat! Mindig fordulatos, imádom a szereplőket, meg azt ahogy eljátszák a szerepüket. Van célja ennek a sorozatnak és ezt szeretem benne. Ajánlom mindenkinek.!.!