A visszatérők

The 100

2016.11.09 Thevikt

Régóta győzködött egy barátom aki hasonlóan nagy sorozatrajongó ,hogy nézzem meg a sorozatot.Elkezdtem nézni nem is kellett sok és nagyon beszippantott.Kiválóan állítja szembe a múltat a jelennel és tele van rejtett üzenetekkel.Folyamatosan tartják ... Több

2015.03.28 Smali

Elkezdtem, és nem bírtam abbahagyni... Baromi jó sorozat, nagyon igényes történettel, az első perctől kezdve megfogott, mindeniknek csak ajánlani tudom!

2018.08.10 Viktoria the best

Jó, én szeretem! Szerintem az 1. Évad volt a legjobb de a többi se semmi!

2018.07.09 kovacseszter

ZSENIÁLIS. Az első résztől kezdve izgalmas volt a számomra. Sok benne a csavar és az izgalom. Nagyon ajánlom az olyan embereknek, akik szeretik a világvége témájú filmeket/sorozatokat.

2022.06.16 titanbor

Szerintem az egyik legjobb sorozat, ami akár még valóság is lehet a jövőben. Nagyon jól megmutatja, milyen az ember, milyen az emberi természet.

2016.03.19 Mirily

Az első évad eleje valóban kicsit vontatott. Olyan kis bugyuta tinisorozatnak indult, de aztán megerőltettem magam és végignéztem. Nem csalódtam. Beindult szépen. A 2.évad pedig egyenesen zseniálisra sikeredett. A 3.évadnál járok és csak egy szót mondhatok rá. Imádom!