A visszatérők

The 100

2015.02.16 pilla92

7 részt bírtam megnézni. Nagyon unalmas, szerintem jócskán túlértékel lett a sorozat, pedig ígéretesen kezdődött.

2017.10.13 Bogii

Sajnos még nem sikerült a végére jutnom, de amit eddig láttam belőle, az valami fenomenálisan jól sikerült.

2017.04.15 notimoni

Az első 2-3 rész számomra nézhetetlen volt, majdnem elaludtam rajta, de nem bántam meg, hogy tovább néztem, mert nagyon, jó kis történetet hoztak össze belőle. Azóta is alig várom a folytatást :) Jók szereplők, és tény hogy vannak benne olyan részek, amik 1-1 karakterre épülnek, de nézhető, izgalmas sorozat!

2019.01.15 Doloresz89

Általában nem szeretem a sci-fit, de ez a sorozat meggyőzött róla, hogy érdemes nézni az izgalmas és fordulatos részeket. A könyv sehol sincs a filmhez.

2015.01.29 amazing12

Imádom, szerintem nagy sikert fog aratni, sőt, szerintem már most nagy sikert arat. A rendező minden részben egy komor, izgalmas hangulatot teremt. Nincs benne olyan rész, amikor minden nagyon happy. Az események gyorsan zajlanak, de mindig történik valami izgalmas. Egyszerűen nem lehet abbahagyni a nézését.

2018.03.31 Vrpp

Ez is egy olyan sorozat amit imádtam nézni, persze volt benne egy-két idegesítő karakter, de gondolom szándékosan :) Nagyon tetszik az alapötlet.

2015.01.27 Cintia

Nagyon megkedveltem ezt a sorozatot, bár az eleje számomra kicsit döcögősre sikeredett. De idővel a karakterek és a színészek is szimpatikusak lettek. Izgalmas

2015.01.28 Deni

Nagyon jókis sorozat, kár, hogy még csak a 2. évadnál járnak! Sztem vmelyik magyar TV csatorna hamarosan kapcsolni fog és leszinkronizálják, illetve le is vetítik!

2015.01.28 Diana

Nagyon megkedveltem ezt a sorozatot. Unalmas délután volt az, amikor belenéztem, de utána elpusztítottam az összes kijött részt :) Imádom

2015.03.02 00Alexa00

Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jó sci-fi sorozat. A Lost - Legyek ura - Éhezők viadala kombónak is nevezhetnénk, mégis egyedi. Nagyon jó történetvezetése van, az írók nem félnek meglépni bizonyos fordulatokat, a karakterfejlődés hihetetlenül... Több

2017.02.24 borii

FANTASZTIKUS! Egyszerűen imádom. Már az első 5 percben megtetszett. Clark ban magamra ismerek és ezért is át tudom érezni a szereplők életét.

2015.02.05 manoarc

Az első évadot is nagyon szerettem, de amit a másodikban művelnek, az valami fergeteges. Annyira izgalmas, hogy észre se veszem, hogy eltelt az a 45 perc. Egyik kedvenc sorozatom! 5* :)

2015.01.26 Ata

Személy szerint nagyon megfogott a sorozat. Eddig nem szerettem a feliratozott filmeket, de egész egyszerűen képes voltam leküzdeni ezt a kényelmi szempontot, de tulajdonképpen szerintem így még sokkal jobb. Vannak benne érdekes dolgok, miszerint 97 ... Több

2021.03.18 Sajt

Imádtam. Érdemes elkezdeni

Egyszerűen imádom. A sztori, a látványvilág csodaszép. A szereplők nagyon jól eljátsszák az adott karaktert, és nagyon szépen végigkísérik a karakterek fejlődését. Egyszerre imádod, utálod a karaktereket. A sztori fantasztikus, nagyon jól kitalálták.