Az ellenállás városa

Az ellenállás városa

Defiance

Nem vagyunk egyedül az univerzumban. Az idegen fajhoz tartozó votanok szeretnének együtt élni a Föld népével. Bár a megegyezés megköttetett, nem mindenki örül az idegenek érkezésének, a háború pedig elkerülhetetlennek látszik. Jeb Nolan egy határvárosban vívja elkeseredett harcát, hogy fenntartsa a… Több

Premier (HU): 2013.10.24.

1. évad (2013) - 13 epizód
2. évad (2014) - 13 epizód
3. évad (2015) - 13 epizód
Julie Benz
Julie Benz

2020.12.05 Robinson76

Én ellen tudtam állni neki...

Ilyen az, amikor egy jó elképzelést nem tudnak megfelelően megvalósítani. Számomra unalmasan egysíkú, túlságosan átlagos, éppen ezért érdektelen alkotás lett. Semmiben nem emelkedik ki, tipikusan a: "nesze semmi, fogd meg jól" esete áll fenn itt. Ez pedig manapság már igen kevés...

2014.11.01 cvölf

Kimondottan érdekes sorozatot rittyentett össze a syfy, nekem bejött az alapkoncepció, meg az egész hangulata úgy nagy általánosságban. Van ebben potenciál, és én látom a fejlődés jeleit, szóval igaz, nem fér bele az élvonalba, de a második sorban egy erős induló.

2016.10.13 pav

Nagy kár ezért a sorozatért, mert nagyon hiányzott volna már egy jó kis scifi, de valahogy az egész élettelen és unalmas. Egyszerűen az egészből hiányzik az élet, úgyhogy nálam pár rész után lelkiismeret-furdalás nélkül kapott kaszát.

2015.04.19 hansi13

Az év egyik legnagyobb televíziós csalódása volt a Defiance. Egyszerűen az egész vagy ezer sebből vérzik, nem tudok rá semmi jót mondani. Az elképzelés még működhetne, de a megvalósítás minden ponton gagyi (nem feltétlenül a látványra gondolok). Nagy kár érte, pedig ott volt a várós szériák listáján.

A sorozat pilotja a SyFy-on számos nézettségi rekordot döntött meg. Szerző: hp

Az azonos című MMO videojáték hatalmas népszerűségnek örved. Több mint 1 millió regisztrált tagot számlál.Szerző: hp

A sorozatban St. Louis városát Defiance-ra nevezik át. Missouri államban a való életben is létezik egy Defiance nevű város, St. Louistól nagyjából negyven mérföldre található nyugatra.Szerző: hp