ZeroHero   2015. 06. 26.

Űrlényvadászok? Ez a magyar cím?? Hát ez csodás. Elég nagy marhaságnak tűnhet első blikkre, de nagyon érdekes témákat feszeget a sorozat, a Dr Who-univerzum spinoffjaként nem is várhatunk mást. Humoros, ugyanakkor váratlanul mellbevágó.

Fiatalság kirobbanó ereje Nézhetetlen  2016. 11. 17.

Hát, igen az előttem lévővel egyetértek, hogy az Űrlényvadászok cím kicsit furcsa, de nekem az egész sorozat furcsa lehet csak azért, mert nagyon, de nagyon nem szeretem a filmben játszó színészeket és rendezőt...

Alexa   2015. 10. 09.

Mivel Doctor Who spinoff, így egyértelmű volt, hogy nézős. Sokkal inkább felnőtteknek szól, mint a Doktor történetei, ehhez méltóan sötétebb látványvilággal és történetekkel. Egyes karakterei kifejezetten irritáltak (Gwen), de jó volt végignézni.