NA

Képmás (2018)

Counterpart

Nazanin Boniadi
J.K. Simmons

Egyelőre a tudományos fantasztikum része nem került további kibontásra és valahol a dráma és a thriller között lavíroz meglehetősen egyenetlenül, de remélni tudom, hogy a későbbiek során magára talál majd a sorozat, mert a potenciál megvan benne. Lehet, hogy egy bevezető epizódnál ennyi pont elég, hiszen a rész vége is jelzi, hogy sokkal több titok lappang a háttérben, mint ami elsőre látszik. 7/10 több»

A Képmás egy HBO-ra illő, okosan építkező sci-fi a világokat szétválasztó, ideológiai és önismereti szakadékról. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

Azok számára, akik szeretik az apránként adagolt, egyre fokozódó izgalmakat, és a sci-fi, valamint a krimi/thriller műfajai sem állnak tőle távol, kötelezően javasolt sorozatról beszélhetünk, aminek minden epizódja külön érdekességeket tartogat a néző számára. több»