Képmás

Képmás

Counterpart

Az amerikai sorozat a sci-fi, thriller és kémfilmek sajátos elegye, amely a mindennapi életünk felszíne alatt rejtőző titokzatos világban játszódik. Howard Silk – az Oscar-díjas J.K. Simmons alakításában –, egy ENSZ kémügynökség alkalmazottja rájön, hogy a szervezet már régóta felfedezett egy… Több

Premier: 2017.12.10.

1. évad (2017) - 10 epizód
2. évad (2018) - 10 epizód
Nazanin Boniadi

2021.01.23 szlaci92

Véletlenül jött velem szembe, de elkezdtem, mert nagyon bírom J.K. Simmonst, és egyből berántott. Már majdnem végignéztem az egészet, amikor rájöttem, hogy nincs folytatása, ami azért elég dühítő.

2020.10.01 Johnny

Ó, ez egy nagyon remek sorozat. Kiváló szereposztással és atmoszférateremtéssel, de mindenek előtt jó történettel és rendezéssel. Mert igen, a kémsztorikból még ki lehet hozni újat!

2020.12.28 nmth01

AZért nincs belől több évad, mert sajnos nem elég egyszerű egy átlagos tévénézőnek. Viszont aki érti, az tényleg nagyon sajnálja, hogy nincs belőle több rész.

(2018. 04. 14.)
A Képmás egy HBO-ra illő, okosan építkező sci-fi a világokat szétválasztó, ideológiai és önismereti szakadékról. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

(2018. 04. 15.)
Azok számára, akik szeretik az apránként adagolt, egyre fokozódó izgalmakat, és a sci-fi, valamint a krimi/thriller műfajai sem állnak tőle távol, kötelezően javasolt sorozatról beszélhetünk, aminek minden epizódja külön érdekességeket tartogat a néző számára. Több

(2018. 02. 28.)
Egyelőre a tudományos fantasztikum része nem került további kibontásra és valahol a dráma és a thriller között lavíroz meglehetősen egyenetlenül, de remélni tudom, hogy a későbbiek során magára talál majd a sorozat, mert a potenciál megvan benne. Lehet, hogy egy bevezető epizódnál ennyi pont elég, hiszen a rész vége is jelzi, hogy sokkal több titok... Több