Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A létezés határa (2014-2015)

Extant

daportal   2018. 07. 09.

Ez is csak egy újabb klisékkel vastagon átítatott hollywoodi „nagy dobás,” amit egy sztárral, ezúttal Halle Berry-vel igyekeznek eladni. A történet számos más sci-fiből építkezik, ami önmagában még nem baj, de ha mindez következetlenül történik, az már probléma. 12 hónapos küldetés egyedül az űrben? Ilyen nincs is.

indingo   2017. 05. 03.

Érdekes sci-fi sorozat. Az első évad izgalmasabb volt, de a második is tetszett. A robotos szál engem jobban érdekelt volna, mint az UFO-s, de sebaj.

Lonka   2016. 02. 19.

Nagyon jó robotos, UFO-s sorozat. A kisfiú karaktere tetszett a legjobban. Márciustól vetítik szinkronosan nálunk, szerintem még egyszer megnézem! A létezés határa címmel. Ki találta ki ezt a címet?

Annuska   2016. 04. 04.

Az első évad szerintem nagyon pöpec lett.Az ufós robotikás téma jól ki lett dolgozva. Eléggé izgalmas és jól fenntartja a figyelmet. Kellőképpen adagolja dolgokat. A második évara még nem volt időm, de mindenképp meg szeretném nézni.

kabel   2015. 09. 10.

Egy nagyon gagyi, klisés, unalmas és karaktermentes sorozat az Extant. Már az első epizódon látszott, hogy olyanok csinálták, akiknek nem kéne a sci-fi műfajhoz hozzányúlni. A sorozat misztikuma pedig inkább idegesítő mint rejtelyés vagy érdekes. Az ... több»

Timike   2016. 08. 20.

Izgalmas sorozat érdekes az UFO-s és a robotos szál összemosása.

szoljhozzam   2016. 04. 21.

Eléggé újszerű volt, nekem tetszett. Végig lekötötte a figyelmemet. Az ufós és robotos vonalat nem éreztem soknak vagy erőltetettnek, picit A.I mesterséges értelem szaga van. Aki teheti inkább eredeti nyelven nézze.