Amerikai Horror Story

American Horror Story

2016.05.05 Zsceeeka

Bár még csak néhány részt néztem meg a sorozatból, azt már most el tudom mondani, hogy (eddig) nagyon tetszenek a karakterek, a történetvezetés, a jelmezek. Igazi klasszikus horror történet mesélés jellemzi, csak ajánlani tudom!

2017.12.30 SzFa

A történetek tényleg függetlenek a előzőektől. Nem rossz sorozat, tényleg érdekes, de elég nyomasztó sorozat. Fordulatosak és nagyon különlegesek a sztorik. Csak erős idegzetűeknek ajánlanám.

2016.09.17 HannaK

Érdekes, több vonalon futó évad volt. Nem a kedvencem, de így is jó volt.

2016.05.09 hell.l

Az American Horror story sorozatokkon belül ez a sorozat sikerült legjobban. Nagyon jól ki van dolgozva a történetepizódról epizódra teljesedik ki az egész. A történet hátborzongató, sokkolóak a jelenetek, minden megvan benne, ami egy jó horror filmhez szükséges.

2019.10.25 Eniq

Sosem hittem volna, hogy én meg fogom nézni ezt a sorozatot azt meg pláne nem, hogy tetszeni is fog, de nem csak tetszett imádtam. Alig tudtam abbahagyni miután elkezdtem nézni, sajnos még nem tudtam az összes évadot megnézni és nem is abban a sorren... Több

2015.11.02 Niki18

Sok ismerősöm mondta, hogy nem nagy szám, de mondom ha ennyire pontozzák sok helyen akkor mindenképpen jó lehet, főleg nekem, aki nagyon szereti a horror műfajt. Nem csalódtam, mert nagyon tetszett a sorozat. Minden évadát nagyon szeretem

2016.10.13 Hablaty

A műfaj kedvelőinek kötelező darab. Imádom az évadok egyediségét és ahogy fel vannak építve. Az, hogy a szereplők mindig visszatérnek más-más karakterként zseniális.

2015.06.24 padfoot8925

Egy ritka jó horror sorozat. Nem klisés és tud újat mutatni. Ez az évadonkénti új történet pedig nagyon bejött. Elég újnak éreztem mivel megszoktam az összefüggő sorozatokat de tetszett ez a megoldás.

2015.06.22 fancsi094

Egy iszonyatosan jó sorozat. Minden elem megvan benne ami kell. nekem személy szerint a második évad nyerte el a tetszésemet a legjobban de a többi is nagyon nagyon jó.

2017.01.20 Katkatt

Kedvelem ezt a sorozatot, bár nagyon beteg. Azok se lehetnek normálisak, akik írják. tetszik, hogy egy évad egy történet, nem húzzák a dolgokat.

2017.01.13 holnaputan

Nagyon beteg évad volt, pont mint a többi. Volt benne minden, néha picit kusza is volt, de a végére minden összeállt.

2016.11.22 csocsicsoda

Mindig hiányom van, ha épp vége egy évadnak. Nagyon jól felépítettek az egyes sorozatok, remek a szereposztása is. Imádom.

2017.12.13 nagysar

Volt pár évad, amivel nagyon mellényúlt az American horror story, de ez kétség kívül az egyik legmorbidabb és ezáltal élvezhetőbb. Akinek ez tetszik, ajánlom a cirkuszi szörnyszülöttöket is.

Ez egy nagyon jó sorozat, nagyszerű a szereplőválogatás, a legjobban a második évad tetszett, amely a zárt osztályon játszódik, az a legeslegjobb. A kedvenc karakterem a szociopata német orvos, aki leveszi a végtagokat az emberekről, egyszerűen nagyszerű!