Az ötlet jó lett volna... egy 15 perces rövidfilmhez. Hogy ebből miért kellett egy kétórás filmet csinálni, azt nem tudom.
Sajnáljuk, de bannoltuk a profilodat, így nem tudod szerkeszteni az oldalt ebben a hónapban.
Még nem erősítetted meg az e-mail címed! Kérjük, lépj be a levelezési fiókodba és a regisztrációkor kapott e-mailben kattints a megerősítő linkre.Ha nem kaptál ilyen e-mailt, akkor kérjük, kattints a lenti "Megerősítő e-mail újraküldése" gombra.
Gyűjts össze 100 pontot a funkció használatához!
Az ötlet jó lett volna... egy 15 perces rövidfilmhez. Hogy ebből miért kellett egy kétórás filmet csinálni, azt nem tudom.