Nekem tetszett ez a sorozat, mert bár ugyanazokra a regényekre épül, mint a 2004-es film, mégis önálló történetként is megállja a helyét. Különösen érdekes volt, hogy nemcsak az akcióra, hanem Creasy lelki vívódásaira és múltjának feldolgozására is nagy hangsúlyt fektettek. Yahya Abdul hitelesen alakította a főszereplőt, még akkor is, ha sokan óhatatlanul összehasonlítják Denzel Washington korábbi alakításával. A látványos akciójelenetek és a sötét hangulat végig fenntartották az érdeklődésemet. Összességében szerintem egy jól sikerült, modern feldolgozás lett, amely egyszerre izgalmas és érzelmileg is erős. Szerintem egyszer ismét bekerül a lejátszási listámra, annak ellenére, hogy sokan lepontpontozzák.
Nekem tetszett ez a sorozat, mert bár ugyanazokra a regényekre épül, mint a 2004-es film, mégis önálló történetként is megállja a helyét. Különösen érdekes volt, hogy nemcsak az akcióra, hanem Creasy lelki vívódásaira és múltjának feldolgozására is nagy hangsúlyt fektettek. Yahya Abdul hitelesen alakította a főszereplőt, még akkor is, ha sokan óhatatlanul összehasonlítják Denzel Washington korábbi alakításával. A látványos akciójelenetek és a sötét hangulat végig fenntartották az érdeklődésemet. Összességében szerintem egy jól sikerült, modern feldolgozás lett, amely egyszerre izgalmas és érzelmileg is erős. Szerintem egyszer ismét bekerül a lejátszási listámra, annak ellenére, hogy sokan lepontpontozzák.