Ez a film full olyan vibe, mint amikor hazamész a szülővárosodba és rájössz, hogy minden ismerős, de mégsem ugyanaz. A két főszereplő sztorija elég real: külön utak, más élet, aztán mégis újra találkoznak. Nem egy romkom, inkább ilyen kicsit keserédes sztori az életről.
Ez a film full olyan vibe, mint amikor hazamész a szülővárosodba és rájössz, hogy minden ismerős, de mégsem ugyanaz. A két főszereplő sztorija elég real: külön utak, más élet, aztán mégis újra találkoznak. Nem egy romkom, inkább ilyen kicsit keserédes sztori az életről.