Nem is kérdéses... ha Eddie Murphy, akkor bármit is megnézek, és ezt pláne ki nem hagytam volna, hiszen élete munkássága lett megköszönve eme díj átadásával. A fekete színészek között ő egy hatalmas nagyság a szememben, aki csodás karrierrel a háta mögött csúcsszuper filmeket adott nekünk... fehéreknek (is). :D Én bízom még abban, hogy talán... talán lesz még mit várni, és kapni tőle nemsokára... Utólagosan megjegyezvén: hiányoltam Steve Martint a közönségből, illetve a felszólalók közül.
Nem is kérdéses... ha Eddie Murphy, akkor bármit is megnézek, és ezt pláne ki nem hagytam volna, hiszen élete munkássága lett megköszönve eme díj átadásával. A fekete színészek között ő egy hatalmas nagyság a szememben, aki csodás karrierrel a háta mögött csúcsszuper filmeket adott nekünk... fehéreknek (is). :D Én bízom még abban, hogy talán... talán lesz még mit várni, és kapni tőle nemsokára... Utólagosan megjegyezvén: hiányoltam Steve Martint a közönségből, illetve a felszólalók közül.