Vélemény:

 

48 Van valami a pajtában

(2023)

10/3

 
Jocpappa   2023.12.30 14:57
4

Sajnos a Gyilkos kobold-széria óta amelyik filmben kobold, manó és egyéb idegesítő kis teremtmény felbukkan, azt látnom nekem muszáj. Így esett a választás covidosan itthon döglődve erre a szörnyűségre. Két esetben tudott volna működni ez a film: 1. Ha annyira fárasztó humora van, ami miatt megéri megnézni. 2. Ha annyira gore, fekete humorú cuccot készítenek belőle. Egyik sem teljesült, így csak simán egy célközönség nélküli, Reszkessetek, betörők!-szerű film lett pajtakoboldokkal, amiben semmi nem jó, semmi nem működik, teljesen felesleges megnézni.

 
F79 2023.12.31 14:45
0

Mielőbbi jobbulást! Ezek szerint már a skandinávokban sem bízhatunk...

 
Kóborló 2023.12.30 16:55
2

Jobbulást kívánok, Jocpappa! A filmen én is gondolkodtam, hogy talán a két ünnep közt elugrok megnézni moziban, de már az előzetese is azt sugallta, mint amit te is hiányoltál belőle. Örülök, hogy mindezt csak megerősítetted bennem.

 
Jocpappa 2023.12.31 10:42
1

Köszi szépen! :) Szerintem teljesen üres, semmilyen film, moziban abszolút nem érdemes, max. ha megjelenik streamingen. Vagy kihajózni érte a világháló vizeire kalózkapitányként. Aztán persze remélem, nem vezetlek félre, és lenne ez az új kedvenc filmed, mert teljesen szubjektív, kinek mi tetszik. ???? Ilyen kis lényes-manós filmből született már ezernyi, ami sokkal jobb, mondjuk a Gizmó-filmek kapásból. Trash élménynek meg a Rumpelstiltskin. (Ha jól írom.)

 
Jocpappa 2023.12.31 10:44
0

A kérdőjelek helyén egy mosolygó emoji van, nem tudja megjeleníteni a Mafab. :)