Állati csetepata (2016)

Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie

MegaMoz   2020. 02. 23.

Elég jó

Alapjába véve jó film, a kisebbeknek való. A második részénél szerintem jobb, mert a második részben eltűntek karakterek.

Artemisia   2019. 12. 29.

Igazából nincs róla túl sok véleményem. Életem egyik legunalmasabb napján néztem meg, nem segített valami sokat, de nem is ártott. Kicsit unalmas, kicsit monoton, kicsit sablonos, de kicsit aranyos, kicsit tanulságos, kicsit érzelmes is. Kicsit rossz is meg kicsit jó is.De mindenképpen egyszer nézős és hamar elfelejthetős.

Sheeny004   2018. 02. 26.

Tőlem megkapja az 5 csillagot :) Igaz egyszerű történetszálat követ de kimondottan jó mese :) Kicsiknek ajánlom leginkább de szerintem akik szeretik a meséket mindenképp nézzék meg. nem olyan rossz ez, sőt véleményem szerint kimondottan jó, szórakoztató filmecske :)

avatar123   2017. 03. 04.

Unokahúgomat vittem el rá, aki láthatóan nagyon élvezte. Kedves, aranyos mese ez még akkor is, ha tucatszámra láttunk már ettől jobbat is. Inkább a kisebbeknek ajánlom, a felnőtt korosztálynak nem hinném, hogy sokat adna.

Bulki   2016. 11. 30.

Semmiképp sem tenném egy kalap alá az amerikai rajzfilmekkel. Nem rossz, de egyelőre még nem is túl árnyalt, túlságosan egyszerű a történetvezetés is. Mindenesetre nem rossz program, még szórakoztatónak is mondanám...

RókaÚr   2016. 06. 03.

Hát, mit is mondhatnék, nem egy túlságosan megkapó és bejövős, vagy szórakoztató valami. Egyszerűen OROSZ. És kész....

A film 12 190 265 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 8 822 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az animációs film különdíjban részesült a kaliforniai Catalina Film Festival-on.

Az Állati csetepata rekordszintű bevételt ért el az orosz független animációs filmek mezőnyében Bulgáriában.

Az Állati csetepatát bemutatták a 17. Open Russian Comedy Movie Festival-on.

Az Állatai csetepatát jelölték az ázsiai Oscarnak is nevezett Asia Pacific Screen Award díjára.

A filmet beválogatták a Meraki International Film Fest elődöntősei közé.

A Londoni Orosz Filmhéten is bemutatták a filmet.

A bemutatását 2015-re tervezték, de produkciós problémák miatt egy évet csúsztatták.

(BéBé)