Állati csetepata

Állati csetepata

Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie

Egy varázslatos messzi vidéken békésen éldegél egy csapat bárány. Egy napon azonban megzavarja békés életüket egy csapat farkas, akik a környékükön vernek tábort. Szürke, a fiatal farkas hamarosan megtapasztalja, milyen nehéz is báránybőrben élni, miután báránnyá… Több

2020.02.23 MegaMoz

Elég jó

Alapjába véve jó film, a kisebbeknek való. A második részénél szerintem jobb, mert a második részben eltűntek karakterek.

2019.12.29 Artemisia

Igazából nincs róla túl sok véleményem. Életem egyik legunalmasabb napján néztem meg, nem segített valami sokat, de nem is ártott. Kicsit unalmas, kicsit monoton, kicsit sablonos, de kicsit aranyos, kicsit tanulságos, kicsit érzelmes is. Kicsit rossz is meg kicsit jó is.De mindenképpen egyszer nézős és hamar elfelejthetős.

2018.02.26 Sheeny004

Tőlem megkapja az 5 csillagot :) Igaz egyszerű történetszálat követ de kimondottan jó mese :) Kicsiknek ajánlom leginkább de szerintem akik szeretik a meséket mindenképp nézzék meg. nem olyan rossz ez, sőt véleményem szerint kimondottan jó, szórakoztató filmecske :)

2016.06.03 RókaÚr

Hát, mit is mondhatnék, nem egy túlságosan megkapó és bejövős, vagy szórakoztató valami. Egyszerűen OROSZ. És kész....

2016.11.30 Bulki

Semmiképp sem tenném egy kalap alá az amerikai rajzfilmekkel. Nem rossz, de egyelőre még nem is túl árnyalt, túlságosan egyszerű a történetvezetés is. Mindenesetre nem rossz program, még szórakoztatónak is mondanám...

A film 12 190 265 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 8 822 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az animációs film különdíjban részesült a kaliforniai Catalina Film Festival-on.Szerző: hp

Az Állati csetepata rekordszintű bevételt ért el az orosz független animációs filmek mezőnyében Bulgáriában. Szerző: hp

Az Állati csetepatát bemutatták a 17. Open Russian Comedy Movie Festival-on.Szerző: hp

Az Állatai csetepatát jelölték az ázsiai Oscarnak is nevezett Asia Pacific Screen Award díjára. Szerző: hp