Állati csetepata (2016)

Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie

Sheeny004   2018. 02. 26.

Tőlem megkapja az 5 csillagot :) Igaz egyszerű történetszálat követ de kimondottan jó mese :) Kicsiknek ajánlom leginkább de szerintem akik szeretik a meséket mindenképp nézzék meg. nem olyan rossz ez, sőt véleményem szerint kimondottan jó, szórakoztató filmecske :)

avatar123   2017. 03. 04.

Unokahúgomat vittem el rá, aki láthatóan nagyon élvezte. Kedves, aranyos mese ez még akkor is, ha tucatszámra láttunk már ettől jobbat is. Inkább a kisebbeknek ajánlom, a felnőtt korosztálynak nem hinném, hogy sokat adna.

Bulki   2016. 11. 30.

Semmiképp sem tenném egy kalap alá az amerikai rajzfilmekkel. Nem rossz, de egyelőre még nem is túl árnyalt, túlságosan egyszerű a történetvezetés is. Mindenesetre nem rossz program, még szórakoztatónak is mondanám...

RókaÚr   2016. 06. 03.

Hát, mit is mondhatnék, nem egy túlságosan megkapó és bejövős, vagy szórakoztató valami. Egyszerűen OROSZ. És kész....

A film 12 190 265 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 8 822 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az animációs film különdíjban részesült a kaliforniai Catalina Film Festival-on.

Az Állati csetepata rekordszintű bevételt ért el az orosz független animációs filmek mezőnyében Bulgáriában.

Az Állati csetepatát bemutatták a 17. Open Russian Comedy Movie Festival-on.