Modern Hamupipőke - Ha a cipő passzol (2016)

A Cinderella Story: If the Shoe Fits

Sniper   2016. 09. 11.

Megnéztem, mert muszáj volt, de bárcsak ne tettem volna. Nagyon egyszerű és semmitmondó az egész. Nincs stílusa, semmi, ami megfogható és érdekes volna benne.

doobie   2016. 09. 07.

Kamaszkislányok biztosan élvezni fogják, én cseppet sem élveztem. Forgattam a szemeit mindvégig.

Cercei   2016. 09. 03.

Nekem tetszett, szerintem aranyos és kedves film, nem volt vele semmi gond. Könnyed és laza, tipikus tini és nyári film. A szőke csaj kifejezetten irritált.

majkymi   2016. 09. 01.

Tipikus tinifilm, sokszor látott történettel és kissé elcsépelt párbeszédes részekkel. Untam, ez az igazság. Vagy csak nem nekem szólt.

vejunkanew   2016. 08. 19.

Nem csupán a történet rémes, de a rendezés is. A színészek még csak-csak; de maga a rendezés valami förtelem. Meg ebben hol a Hamupupőkés vonal? Nem találtam....

Sofia Carson