A legszebb ajándék

A legszebb ajándék

The Ultimate Gift
Videók

A nagyzoló életvitelhez szokott Jason Stevens mindig is egyszerű kapcsolatot ápolt olajmágnás nagyapjával, Howard "Red" Stevensszel: édes egyszerűen gyűlölte őt. Kapcsolatuk másról se szólt, csak - úgymond - egyoldalú tőkeáramlásról az önzetlen nagyapa és az elkényeztetett unoka között, így amikor Red meghal, Jason arra számít, hogy végrendeletében újabb adag pénzt hagy rá. Igen ám, de élete hajnalán a nagyapa úgy vélte, hogy az unokájának ideje megtanulnia, hogy milyen is a valódi élet, ezért végrendeletében tizenkét egyszerűnek tűnő, de mélyre ható feladatot ró ki rá, melyek újabb és újabb módon teszik próbára Jasont, hogy végül teljes egészében megváltoztassák őt.

Forgatókönyvíró: Cheryl McKay, Jim Stovall
Premier: 2006.10.20.

2023.02.13 turjild

A valóságtól teljesen elrugaszkodott történet. Az üzenet jó, csak a kivitelezés volt egy kicsit gyenge. De aki szereti a tv-filmszerű filmeket, annak tetszeni fog, lehet rajta nevetni, és sírni is.

2015.06.21 szafffy

Kicsit laposra, egysíkúra sikeredett , a témából sokkal többet ki lehetett volna hozni, de még így is érdemes megnézni. Mondanivalója tanulságos minden korosztálynak.

2015.06.19 Kellangy

Nem is értem, miért nincs még hozzászólás. Nagyon jó film, ami életet átformáló üzenetet hordoz, az élet életéről, az emberi kapcsolatok fontosságáról. Kedves családi film. Ajánlom.