Befejezetlen élet (2005)

An Unfinished Life

Artemisia   2018. 02. 23.

Mélyre ható dráma, a lassúsága ellenére szépen kibontja a történetet, remekül adagolja az információt és az érzelmeket.Hű lélekrajzot nyújt és remekül szövi az eseményekbe Einar fejlődését, ahogy elengedi a múltat és megnyílik érzelmileg az unokája ... több»

Dorkateo   2016. 12. 01.

Unalmas kisváros, szokványos családi agresszió .... csakhogy szépségesen komponálva, egy percig sem unalmasan, ahogy már Lasse Hallströmtől (Hacsi, Dear John, Csokoládé) megszokhattuk. És persze nagyszerű színészekkel, Redford 70 évesen is csodás, Freeman úgyszintén. Sokszor nézhető.

s0ltau77   2015. 09. 05.

Kifejezetten tetszett ez a film. Egy ritka jó és kellemes film ez. Nem is igazán kell sokat tegyek, hozzá. Érdemes megnézni és saját szemünkkel megtapasztalni mit is hoztak össze . Szerintem bőven átlagon felüli a kategóriájában.