A mindenttudó

A mindenttudó

The Answer Man

Mindenki találkozni akar a világsikert arató, Én és Isten című bestseller szerzőjével. A könyv sikerének titka, hogy minden generáció számára újraértelmezte a spiritualitást. A bogaras és zsémbes írónak, Arlen Fabernek azonban egyetlen porcikája sem kívánja a nagy felhajtást. Azt szeretné, ha békén hagynák, a személyiségét eddig sikerült titokban tartania. Ám minden megváltozik, amikor a könyvesbolt tulajdonos, Kris Lucas és Elizabeth, a gyermekét egyedül nevelő anya rájön arra, ki is ő valójában. Tőle várják ugyanis a megoldást a problémáikra. Arlennek azonban fogalma sincs, mit válaszoljon a kérdéseikre.

Rendező: John Hindman
Író: John Hindman
Premier (HU): 2010.02.16.

2015.10.21 Thor

Az az elméletem, hogy a legjobb filmek mindig a legegyszerűbbek is egyben. Ez a film valóban egyszerű és könnyen értelmezhető, ugyanakkor még órákig lehet rajta rágódni. Nem egy emelkedett alkotásról van szó. Mindenesetre szerintem nagyon is fel tudja tölteni az embert.

2015.03.16 Jackob

Szerintem már az első pillanattól kezdve nagyon fel tudja tölteni az ember, igazán remek alkotás, nagyon szeretem Jeff Daniels alakítását, egyszóval mindenképp érdemes megnézni.

A film összbevétele 25 589 dollár volt (imdb.com).