A nagy kékség

Le grand bleu

2023.08.27 Ergit

Varázslatos a hangulata, a kékség...

2022.06.06 4EverAlfa

Halálos megnyugvás

A Bessonhoz szokott rajongók valószínűleg nem a kedvenceik között tartják számon azt az alkotást. A megszokott pörgős történet helyett itt egy lassan kibontakozó szenvedély, párharc és belső vívódás folyamatát látjuk, gyönyörű képi körítéssel. A főszereplők Marc, Reno és Archette kiválóan hozták a karakterüket. Marc tekintete magában hordozta a történet végét is. Fura számomra, hogy a főszereplők közül végül Marc nem került fel a topligás színészek közé.

2015.09.19 Denisqoo

Egy kicsit unalmas volt, szerintem. Legalábbis a sztori nekem igencsak lassan bontakozott ki. Nem tudom, hogy ez mennyire tudatos a készítők részéről, de kellett hozzá türelem, az biztos.

2019.09.25 Kiss László

Heti egyszer megnezem. Lenyugoz a szineszi jatek, es ez a kepvilag!

2017.07.09 ollggaalek

Jean Reno egy nagy kedvencem, így általában minden fenntartás nélkül tudom fogadni az ő alakításait. Fenti alkotásban pedig igazán csúcsszuper volt. Imádtam! :)

2015.09.12 gennaddifix

Én általában nem annyira szeretem az ilyen természetfilm-tematikájú alkotásokat, egy kicsit sekélyesek szoktak a számomra lenni. De ez a film nekem abszolút bejött. A szokásos "küzdeni akarás"-mondandón túlmenően az íróknak sikerült még olyan rétegek... Több