A nagy pénzrablás - 5. évad

La Casa de Papel (S05)

2021.09.06 Gino

Nagyon jól indult az ötödik évad - kiszámíthatatlan, gyors ütemű és izgalmas. Remélem kitart és akkor a befejező évad nagyon ütős lesz.

2021.09.03 matyas

Kevésbé kattantam rá, mint az előző évadokra, de reményekedem benne, hogy a folytatás majd megéri, illetve a magok, amiket elvetettek az előző évadokban, végre kivirágoznak. Azért a főgonosz sem volt rossz, főleg, amikor először találkozunk vele.

2021.09.04 hey joe

Háááát...

Az 5. évad is bebizonyítja, amit már régóta mindenki tudott... És most nemcsak erre a sorozatra gondolok, de nincs új a nap alatt. Ez egy örök igazság. Az öt részt végignéztem egymás után, és azt kell mondanom, hogy egyszer sem lepődtem meg. A 4 évad után elmondtam a páromnak, hogy mi fog történni, és telibe találtam... Bár az évad második fele szerintem jobb lesz. Jobbnak kell lennie. Ez annyira nem tetszett, mint az eddigiek, bár az eddigiek magasra tették a lécet, így nem volt könnyű dolga az írónak. Ebben az öt részben semmi nem volt, ami miatt még egyszer megnézném. Várom a decembert.

2021.09.04 alien007

Még mindig szórakoztató, bár szépen lassan, apránként gyengül. Megéri feliratokkal, eredeti szinkronnal nézni.

2021.04.19 alien007

2021.04.09 Reumascsiga1

Hát nézem, mert elkezdtem, de szerintem annyi logikátlanság van benne a második évadtól, hogy az bosszantó. De komolyan, más nem látja ezeket? Legfeljebb egy közepes az egész...

2021.01.27 emiel

Kíváncsi vagyok a befejezésre, de ambivalens érzésemi vannak azzal kapcsolatban, hogy ez a sorozat véget ér. Egyrészt nem szeretném, viszont a másik oldalon tudom, hogy nem lenne értelme folytatni.