A nagy pénzrablás - 5. évad

La Casa de Papel (S05)
matyas

A csapatot bezárták egy bankba, és már több mint 100 órája ott rostokolnak. Megmentették Liszabont, viszont elvesztették egy társukat. A professzort elkapta a Sierra, és fogalma sincs, hogyan meneküljön a szorult helyzetből. Amikor a dolgok kezdenének jobbra fordulni, feltűnik a hadsereg, ami… Több

Ország: Spanyolország
Premier: 2021 | Netflix (2021.09.03.)

2021.09.06 Gino

Nagyon jól indult az ötödik évad - kiszámíthatatlan, gyors ütemű és izgalmas. Remélem kitart és akkor a befejező évad nagyon ütős lesz.

2021.09.03 matyas

Kevésbé kattantam rá, mint az előző évadokra, de reményekedem benne, hogy a folytatás majd megéri, illetve a magok, amiket elvetettek az előző évadokban, végre kivirágoznak. Azért a főgonosz sem volt rossz, főleg, amikor először találkozunk vele.

2021.09.04 hey joe

Háááát...

Az 5. évad is bebizonyítja, amit már régóta mindenki tudott... És most nemcsak erre a sorozatra gondolok, de nincs új a nap alatt. Ez egy örök igazság. Az öt részt végignéztem egymás után, és azt kell mondanom, hogy egyszer sem lepődtem meg. A 4 évad után elmondtam a páromnak, hogy mi fog történni, és telibe találtam... Bár az évad második fele szerintem jobb lesz. Jobbnak kell lennie. Ez annyira nem tetszett, mint az eddigiek, bár az eddigiek magasra tették a lécet, így nem volt könnyű dolga az írónak. Ebben az öt részben semmi nem volt, ami miatt még egyszer megnézném. Várom a decembert.

2021.09.04 alien007

Még mindig szórakoztató, bár szépen lassan, apránként gyengül. Megéri feliratokkal, eredeti szinkronnal nézni.

2021.04.19 alien007

Ez minden idők legnézettebb, nem angol nyelvű produkciója a Netflixen. Szerző: hp

A sorozatot időrendben forgatták, és a színészek is csak az aktuális epizód forgatókönyvét kapták meg.Szerző: hp