Nincs velük bírás! :D Ez egy annyira szuper sorozat, hogy az ember napi szinten tudná nézni. Annyira jó lenne, ha ebből nem csak éves, hanem napi sorozatot csinálnának... Bár... ebből az ismét nagyon szórakoztató második évadból kiderült (talán), hog... Többy lezárva. De! Még láthatunk csodát, és a nagy nézettségnek köszönhetően lesz még folytatás... nagyon remélem! A kis csapat ismét hozta a formáját, a poénok hihetetlenül jók voltak megint, az első évad után jó, hogy folytatólagos mindenkinek a sztorija. Egyszóval... imádás volt, pikk-pakk ledarálva!