N/A

A szabó - 3. évad

Terzi (S03)

Az Esvet iránti növekvő érzelmei miatt Peyaminak nehéz döntést kell hoznia szerelmük és a Dimitrihez fűződő életre szóló barátsága között.

(Hupka Adrián)

2023.11.05 szemtelen

Sötét titkok a szerelmi háromszögben

Folytatódik a török szerelmi háromszög, pedig a második évad vége már jó alkalmat adott a lezáráshoz – Peyami szülei újra találkoztak, Esvet és Dimitri végül összeházasodnak, Peyami megszabadul érzelmeitől, és újra a munkára koncentrálhat. Az új évad az egész sorozat nyugalmát felkavarja, a főbb szereplőket továbbra is csak az egójuk mozgatja, annak ellenére, hogy tudják, hogy szeretik egymást. Ahogy Esvet és Peyami megérintik egymást, azonnal mozdulatlan, néma, romantikus szellemekké válnak. Itt is jönnek a feszült pillanatok, és több új titokra fény derül, a történet mégsem halad előre, amitől a harmadik évad számomra már irrelevánsnak tűnik. Mintha azért készült volna az új évad, mert a törökök ennyire szeretik magukat, országukat, ételeiket, hagyományaikat... Az új epizódokban is megvan minden szükséges wow csúcspont, és gyönyörű az operatőri munka, de a koncepció most nem jött be nekem. A rövid epizódok ellenére már kissé fárasztó volt, amikor azt éreztem, hogy a történetet úgy nyújtják, hogy kitöltse a futamidőt.

Triptichon
Kitz titkai