
Vélemények (1)
Írj véleményt
Óh, óh, óh, Afrika!
Nem tudom, rajtam kívül ki fogja megnézni és miért – az én mentségem, hogy a gyerekkoromban látott filmek hangulata iránti nosztalgia sodort ezúttal a képernyő elé. Ha csupán ez lenne a szempont, jónak tartanám, mert stílusban és könnyedségben klassz... Több