drsolomon   2015. 06. 29.

Igen jellemző egyesült államokbeli vígjáték a maga sok -sok sablonjával, és nem túl nagy mélységekbe menő világával. Egy unalmas délutánra elmegy a film, de sokat nem ér.

Gino   2014. 10. 31.

Bennem nagyon kellemes emlékeket ébresztett a film. Igaz, hogy nem volt ennyire eszement az én egyetemi tanulmányom, mindenesetre szerintem nagyon jó hangulatú alkotás, és nem állítom, hogy hibátlan, de talán az egyik legjobb ebben a műfajban.

Firencz   2014. 10. 10.

Annyiszor, de annyiszor ellőtték már ezt a sémát, én magam nem is értem, hogy ez miért került elő. Gyakorlatilag semmi mély mondandóval nem rendelkezik a film a humora pedig rettenetesen sablonos. Kár érte, na.

David Spade
David Spade