Baaghi

Röviddel azután, hogy megérkezik a harcművészeti akadémiára, Ronny (Tiger Shroff) beleszeret Siába (Shraddha Kapoor). Nem tudja, hogy az akadémia bajnoka is megszállottja a lánynak.

(e-batta)

Rendező: Sabir Khan
Ország: India
Premier: 2016.04.28.

2017.08.08 necum

Nagyon kellemesen csalódtam ebben a filmben. Elég sok mindent sikerült belezsúfolni, és közben nem lett kusza. Az elején nagyobb hangsúlyt helyeztek a romantikus szálra, ami annyira nem jött be, de aztán nagyon belelendült a történet.

2016.11.24 e-batta

Bár Tiger Shroffnak mindössze két filmmel a tarsolyában már tekintélyes rajongótábora van (a baráti körömben is), engem egyelőre nem győzött meg. Sem a Heropantival, se ezzel a filmmel. Úgyhogy még mindig várok. Sajnos még mindig a műmájer kategóriáb... Több

A film összbevétele 676 602 dollár volt (imdb.com).

Az akciójelenetek nagy részét egyszerűen kikölcsönözték, vagy erősen lemásolták az indonéz filmből.Szerző: e-batta

A szerelmi szál alapja egy 2004-es telugu film, a Varsham. Amelyet pedig Anil Kapoor és Madhuri Dixit 1988-as mozija a Tezaab ihletett.Szerző: e-batta

Shraddha Kapoor és gyerekkorukban osztálytársak voltak.Szerző: e-batta

A film témáját eredetileg egy indonéz filmből, a 2011-es Serbuan maut a.k.a. The Raid: Redemption-ból vették (magyarul A rajtaütés címmel mutatták be).Szerző: e-batta