
Vélemények (7)
Izgalmas nyitójelenet, majd hirtelen a jelenbe ugrunk valami nemzetközi konyhafőnökös műsorba, de legalább pörögnek az események, mert ezután egy repülőúton vagyunk, ahol napfogyatkozás, antik receptkönyv, varázsige, minden is van. Tehát nem kellett ... Több
Ez volt az első dél-koreai sorozat, amit láttam, és hű, ez nagyon jól sikerült! Ji-Young egy sikeres, fiatal séf, aki megnyer egy francia főzőműsort, és nagy álma válik valóra: Michelin-csillagos éttermet vezethet. Azonban a hazaúton történik vele eg... Teljes kritika
Tetszik, hogy ismételten bemutattak egy szakmát, amit egy kicsit más megvilágításban láthattunk. Utána én is egy kicsit több kedvvel robotoltam a saját konyhámban. Jók voltak benne a történelmi részek is, de a vége kicsit összecsapott lett szerintem,... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Időn átívelő kulináris ételharc a javából. Nagyon tetszett ez a modern ételművészet és a régi korok császári dinasztiáinak hangulat- és stíluskeveredése. Valahogy egyedi szájízt hagy maga után, ahogy nézi az ember. Sok ilyen időben visszacsöppenő ani... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Tetszett, hogy fantasztikus ételeket főztek, a történelem ezen történéseit nem ismerem, érdekes volt bepillantani ebbe a világba. És nem volt sok szereplője, így meg tudtam jegyezni a különleges neveket. A nárcisztikus királyba beleszeret a modern lá... Több
Szó szerint csak belenéztem a filmbe, azt sem tudom miért, végül az első rész elejét az utolsó rész után néztem meg, annyira magával ragadott a történet. Árulás, cselszövés, hatalmi harcok, megspékelve főzéssel és egy kis időutazással.
Érdekes fordulatokkal és főzésekkel teli sorozat. Humoros, mindemellett drámai és izgalmas is. Hihetetlen fantáziával megáldott rendező, imádtam. :)