Az almafa virága

Az almafa virága

2024.01.19 Gyöngyi Szabó

Igazi kikapcsolódás

Nem tökéletes, de nagyon kedves film. Nagyon szép benne a hazánk, ezt úgy szerettem. Azért, mert teljesen természetesnek hatott, semmi reklámízt nem éreztem. A történelmi visszapillantás is jól sikerült. Vietnam is gyönyörű, és jó a végén, hogy minden jóra fordul. Kicsit operettes a vége, de jól van ez így!

2023.07.01 Crystaldeer

Kiváló magyar-vietnámi koprodukció

Ritkán nézek előzeteseket, de ebben az esetben megnéztem, és tetszett és nagyon kíváncsivá tett. Nem kellett végül csalódnom, mert egy nagyon igényesen elkészített magyar-vietnámi koprodukciós filmet láthatunk. Végre egy olyan film, ami, ha egy külf... Teljes kritika

2023.07.25 Fikatours_blogger

Imázs filmnek sem utolsó

Kicsit hosszúnak éreztem, ehhez képest a vége összecsapott és életszerűtlen, de alapvetően jó a történet és kiváló a rendezés. A jelmeztervezőnek külön gratulálok, tökéletesen hozta a hetvenes évek hangulatát.

2023.02.17 macuska

Meglepően jó történetet kaptunk Az almafa virágával, nekem már az előzetes is nagyon tetszett. Hihetetlenül különeges a szereposztás is, egy igazán kiemelkedő magyar film lett.

2023.02.16 Tyler

Fuh, hát le a kalappal a készítők előtt, nagyon jól megírt jelenetek és dialógusok, a színészi játék pedig egyenesen pazar. Imádtam és szerintem én ezt még egyszer meg fogom nézni!