Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Koktél

e-batta   2016. 12. 06.

Tökéletes apró jelenetek

A három főszereplő közül egyedül Deepika Padukone (Veronica) alakításával vagyok maradéktalanul elégedett. A pimasz, nyugaton felnőtt, gyökértelen, folyamatosan bulizó szingli tökéletes lenyomatát produkálta, mindenki ismeri ezeket a lányokat. Diana Penty (Meera) meg nem tudta eldönteni, hogy mélységesen hagyománytisztelő indiai leányzót alakítson, vagy valaki mást, de van egy olyan érzésem, hogy nem rajta, inkább a forgatókönyvön múlott, hogy ennyire felemásra sikerült az alakítása. (Az imdb szerint szerepelt a Don-ban, de nem emlékszem rá). Saif Ali Khan (Gautam) meg egyértelműen rossz választás volt a dorbézoló, Indiából frissen kiszabadult, és ezért partiról partira ficánkoló fiatal szer... több»

PinkPetra   2015. 10. 10.

Az első olyan filmje Deepikának, amiben nekem nem volt szimpatikus a karaktere. A sztori alapja kissé elcsépelt (indiai kislány külföldön), itt-ott rögtön lehet a folytatásra számítani, de azt hiszem kihozták a filmből, amit ki lehetett. Egyszer mindenképpen meg lehet nézni :)

A Daaru Desi című dal alatti lakás-jeleneteket stúdióban vették fel, zöld háttér előtt. A külső, városi hátteret utólag, digitálisan adták hozzá, amikor Deepika táncol az erkélyen.

(e-batta)

Deepika Padukone választhatott, hogy Meerát vagy Veronicát akarja inkább játszani. Az utóbbit választotta, mert Meera túlságosan hasonlított korábbi karakterére a Love Aaj Kalban. Ezután kérték fel Diana Pentyt Meera szerepére. Érdekesség még, hogy modell karrierjében Diana Penty pont Deepika Padukonét váltotta a Maybelline márka nagyköveti posztján.

(e-batta)

A film első hivatalos trailerét 3 nap alatt több mint egymillióan nézték meg.