Hivatali eltávozás

Corporate Animals

2022.03.09 Lalee19 Nézhetetlen

Tényleg borzasztó rossz film, én végig sem tudtam szenvedni! Demi Moore oké, hogy kevesebbet szerepel mostanában mozikban, de egy ilyet elvállalni! Amatőr színészkedés, rossz rendezés,gyenge forgatókönyv,nulla poén (ami egy vígjátékban nem hátrány)! Aki akar tehet vele próbát, de ez csak egy ZS kategóriás hulladék!

2020.01.26 indingo

Féltem a negatív kritikákat olvasva hogy nézhetetlen, de egyszer meg lehet nézni. A történetében több potenciál volt, kicsit egyszerű és kiszámítható.

2020.08.04 HE7EDIK Nézhetetlen

Már az is elég gáz, hogy az alapötletet egy szintén nem túl veretes Van Damme film adta, de ehhez képest még az is kiváló alkotás. Mert ez itt kérem, a filmezés legalja. Demi Moore karrierje pedig kb ott tart mint volt férjének...

2020.01.27 Szilonka

Nem értem Demi Moore hogy tudott egy ilyen filmben szerepet vállalni. A készítőket se értem, hogy fekete komédia vagy mi akart ez lenni?

2020.05.30 Norbert93

Már megint egy sablonos amcsi film

Tipikus buta amerikai vígjáték, amiben gyakorlatilag egy cseppnyi eredetiség vagy ötlet sincsen, a közepestől gyengébb humorról nem is beszélve. Sikerült néhány ismertebb színészt is összeszedni, de mint ahogyan az a tömeggyártott amcsi vígjátékoknál szokás ez ismételten csak arról szól, hogy ezzel pótolják ki a hiányosságokat - ami akad rendesen - és a gyenge koncepciót, illetve a nevekkel nem kevés embert tudnak becsábítani a vetítésekre. Demi Moore gyakorlatilag nem is egy karakter szerepére szerződött, hanem a reklámra és a promócióra, azaz teljesen mindegy milyen üres karaktert kell eljátszania, ha hozza a számokat.

2020.07.23 BoBamburg

Előzetes alapján tényleg nem vártam sokat, de meglepően gyenge volt. Kezdve ott, hogy elvileg egy horror-vígjáték, de mindkettőnek csapnivalóan rossz. Poénok borzalmasak és erőltetettek, a horror-hoz meg szinte semmi köze.

2020.10.22 Bazzzsi

Egyszer nézhető, kiszámítható film. Helyenként a párbeszédek unalomba fulladtak. Furcsa, hogy ilyen kaliberű film moziba kerülhet.

2020.03.05 Lonka

Azt hozza, amit az előzetes alapján is ígér. Egy nem túl acélos vígjáték, de egy-két jobb jelenet miatt érdemes megnézni.

2020.08.30 Greeta

Láttam már sokkal rosszabb történetű filmet. A story tűrhető, de műfajilag lehet hogy célravezetőbb lett volna egy thrillert csinálni belőle.

2020.09.10 Timcsi

Nekem tetszett a film. Tény, nem szabad komolyan venni, de én is elmennék a kollégákkal egy hasonlóra.

2020.07.27 dovetusfurdo

Beteges

Lett volna még ebben a történetbe több amit kilehetett volna hozni sajnos nem sikerült így maradt egy középszerű elég beteges film. Egyszer simán nézhető attól eltekintve , hogy elég kiszámítható.

2019.05.28 DarkLion

Ezt nem kellett volna... leforgatni, nekem pedig megnézni. Nagyon beteg horror-komédia egy érzelmileg instabil nővel a főszerepben. Végtelenül ostoba humor és párbeszédek kísérik végig az egészet, ráadásul Demi Moore sem mondhatja el, hogy ez volt élete alakítása.

2020.01.19 skyman

Oké, gyerekek nem fogom túlragozni, ez a film totális zsákutca. Egy jó horror vígjátékot amúgy is nehéz összehozni, legalábbis úgy, hogy ne legyen ízléstelen, de ez a fajta út, amit a Hivatali eltávozás akar bejárni, szerintem zsákutca. Nagyon kemény... Több

2020.01.21 scroll35

Sokáig gondolkodtam, miután megnéztem a filmet, hogy egyáltalán írjak-e róla bármit is, hiszen nem akartam egyszerűen csak úgy ledózerolni valamit. De szó nélkül sem lehet elmenni mellette, ezt nagyon hamar be kellett látnom. Én őszintén szólva minde... Több