Hivatali eltávozás

Karan Soni
Karan Soni
Calum Worthy
Demi Moore

Egy környezetbarát evőeszközök gyártására koncentráló cég mindenre elszánt elnöke, Lucy (Demi Moore) a csapatszellem erősítése céljából egy új-mexikói csapatépítő túrára invitálja a vállalat dolgozóit. A kissé eszement túravezető (Ed Helms) egy barlang mélyére kalauzolja őket, ahol kalandjaik… Több

Rendező: Patrick Brice
Forgatókönyvíró: Sam Bain
Premier (HU): 2020.01.23. | Telekom TVGO (2020.06.01.)

2022.03.09 Lalee19 Nézhetetlen

Tényleg borzasztó rossz film, én végig sem tudtam szenvedni! Demi Moore oké, hogy kevesebbet szerepel mostanában mozikban, de egy ilyet elvállalni! Amatőr színészkedés, rossz rendezés,gyenge forgatókönyv,nulla poén (ami egy vígjátékban nem hátrány)! Aki akar tehet vele próbát, de ez csak egy ZS kategóriás hulladék!

2020.01.26 indingo

Féltem a negatív kritikákat olvasva hogy nézhetetlen, de egyszer meg lehet nézni. A történetében több potenciál volt, kicsit egyszerű és kiszámítható.

2020.08.04 HE7EDIK Nézhetetlen

Már az is elég gáz, hogy az alapötletet egy szintén nem túl veretes Van Damme film adta, de ehhez képest még az is kiváló alkotás. Mert ez itt kérem, a filmezés legalja. Demi Moore karrierje pedig kb ott tart mint volt férjének...

2020.01.27 Szilonka

Nem értem Demi Moore hogy tudott egy ilyen filmben szerepet vállalni. A készítőket se értem, hogy fekete komédia vagy mi akart ez lenni?

2020.05.30 Norbert93

Már megint egy sablonos amcsi film

Tipikus buta amerikai vígjáték, amiben gyakorlatilag egy cseppnyi eredetiség vagy ötlet sincsen, a közepestől gyengébb humorról nem is beszélve. Sikerült néhány ismertebb színészt is összeszedni, de mint ahogyan az a tömeggyártott amcsi vígjátékoknál szokás ez ismételten csak arról szól, hogy ezzel pótolják ki a hiányosságokat - ami akad rendesen - és a gyenge koncepciót, illetve a nevekkel nem kevés embert tudnak becsábítani a vetítésekre. Demi Moore gyakorlatilag nem is egy karakter szerepére szerződött, hanem a reklámra és a promócióra, azaz teljesen mindegy milyen üres karaktert kell eljátszania, ha hozza a számokat.

A film 1 687 230 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 012 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Britney Spears is elvállat egy kisebb cameót a filmben (csak a hangja hallható), de az alkotók egész végig titokban tartották a dolgot, így a film főszereplői is csak a Hivatali eltávozás világpremierjén, a Sundance Filmfesztiválon szembesültek vele.Szerző: hp

A Hivatali eltávozás forgatása 2018 júniusában kezdődött meg Santa Fe-ben, Új-Mexikóban. Szerző: hp

A film női főszerepét eredetileg Sharon Stone alakította volna. A színésznő már le is szerződött a produkcióhoz, de végül mégsem tudta vállalni a forgatást. Ekkor lépett a helyére Demi Moore. Szerző: hp

A Hivatali eltávozás világpremierje a Sundance Filmfesztiválon volt 2019. január 29-én. Szerző: hp

(2020. 01. 28.)
Kiknek ajánljuk? Bár egyszer meg lehet nézni, ha nagyon unatkoznánk, nem érdemes tőle semmi maradandó élményt várni. Bármennyire is jópofa a trailer-ben, tényleg bőven kihagyható kategória. Több

(2020. 01. 28.)
Ez a film sajnos még csak nem is látványosan rossz, hogy legalább a bénaságán lehessen nevetni: egyszerűen csak pusztítóan ötlettelen. Több