Vámpírok Bronx ellen (2020)

Vampires vs. the Bronx

Ádám-27   2020. 10. 06.

remek kis vígjáték jó sok vámpíros utalással és egy adag kamaszos szertelenséggel, így mind a két műfaj rajongóinak melegen ajánlom, mert mind a kettőhöz tudott valami pluszt adni.

Kocczos   2020. 10. 03.

Van benne egy kis Stranger Things-es beütés, de amúgy egász jól válogatták össze a szereplőket, és élvezhető kalandfilmet sikerült összeraknia a stábnak.

Happymami   2020. 10. 02.

Ebből láttam már sokkal jobbat és sokkal rosszabbat is, ez pedig az erős középmezőny: halloweeni időtöltésnek tökéletes, amúgy nem feltétlenül must see.

A film elején Becky aláír egy papírt, amelynek fejlécén az olvasható, hogy Murnau Enterprises. Ez tisztelgés F.W. Murnau, a Nosferatu rendezője előtt, amit az első vámpírfilmnek tart a filmtörténet.

(Varga_Júlia )