Vámpírok Bronx ellen

Vámpírok Bronx ellen

Vampires vs. the Bronx
JRD

Három bronxi kölyök küzd a környékért, ahol felnőttek, és amit annyi szeretnek. Ám az igazi ellenség szokatlan formában érkezik.

(Varga_Júlia)

Forgatókönyvíró: Osmany Rodriguez, Blaise Hemingway
Premier: 2020.10.02. | Netflix (2020.10.14.)

2022.03.29 JRD

HúB+

Pénzpazarlás. Unalmas, bugyuta, lapos. Pedig lehetett volna egy tök jó filmet készíteni belőle. Olyan érzésem volt, mintha minden filmből kipecázták volna a jobb részeket, és egy egésszé gyúrták volna... Nem láttam benne az eredetiséget. Viszont szórakozásnak elment. Persze, ne hallgass rám, nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2021.12.17 inzon Nézhetetlen

Rasszista szemét!

2020.10.02 Happymami

Ebből láttam már sokkal jobbat és sokkal rosszabbat is, ez pedig az erős középmezőny: halloweeni időtöltésnek tökéletes, amúgy nem feltétlenül must see.

2020.10.06 Ádám-27

remek kis vígjáték jó sok vámpíros utalással és egy adag kamaszos szertelenséggel, így mind a két műfaj rajongóinak melegen ajánlom, mert mind a kettőhöz tudott valami pluszt adni.

2020.10.03 Kocczos

Van benne egy kis Stranger Things-es beütés, de amúgy egász jól válogatták össze a szereplőket, és élvezhető kalandfilmet sikerült összeraknia a stábnak.

A film elején Becky aláír egy papírt, amelynek fejlécén az olvasható, hogy Murnau Enterprises. Ez tisztelgés F.W. Murnau, a Nosferatu rendezője előtt, amit az első vámpírfilmnek tart a filmtörténet. Szerző: Varga_Júlia