Frászkarika (2011)

Fright Night

Colin Farrell

Lonka   2020. 09. 19.

Az eredeti filmben több fantázia volt. Kicsit egysíkú és kiszámítható alkotás, annak ellenére hogy a szereposztása pazar.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Egy alaphorror feldolgozása, mely nem méltó az eredetihez. Az elejétől a végéig unalmas és vontatott.

indingo   2019. 08. 17.

Kár volt az eredetit újraforgatni. Sok újszerű ötlet nem került a filmbe, pedig a szereposztása elég jó.

Sabnock Sanatory   2018. 12. 16.

Farrell nem hinném, hogy büszke erre a horrorvígjátékra. Ha az egyáltalán. Kissé lapos, kissé klisés, de popcornnal, és kólával letuszkolható, végigülhető, de szigorúan csakis egyszer.

dailyfilmsan   2020. 04. 20.

Számomra jobb volt mint elődje de lehet csak az effektek miatt. A történet egésze nagyon keveset változott és nem a hátrányára. Teljesebb lett a film, az új köntös amit kapott jól áll neki. Kivált kép nagy öröm hogy nem készült belőle el a folytatás, nem úgy mint elődjéhez ami majdnem nézhetetlen kategória.

Lamboh   2017. 10. 08.

Nem láttam az eredetit, így nem tudom megmondani mennyire volt jó vagy rossz ahhoz képest. Azt viszont elmondhatom, hogy ez a remake egész tűrhető. Egyszer jó volt, de újranézni valószínűleg nem fogom.

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Végig lekötött, inkább volt sötét humorú vígjáték, mint horror, mert a véres részek miatt se lehetett igazán komolyan venni a történetet. Szórakoztató volt, egyszeri megnézésre. Már csak David Tennant miatt is érdemes megnézni.

Colin Farrell azért vállalta el Jerry szerepét, mert nagyon tetszett neki Craig Gillespie filmje, a Plasztik szerelem.

(kázsé)

Heath Ledger is jelölt volt Jerry szerepére 2008-as halála előtt.

(kázsé)

Chris Sarandon az egyetlen, aki a "Fright Night" sorozat minden részében szerepel.

(kázsé)

Peter Vincent neve két horror-ikon nevéből jön, ők Peter Cushing és Vincent Price.

(kázsé)

A szereplők közül Christopher Mintz-Plasse és Anton Yelchin voltak az egyetlenek, akiknek nem kellett felvenniük az amerikai akcentust.