Frászkarika

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Egy alaphorror feldolgozása, mely nem méltó az eredetihez. Az elejétől a végéig unalmas és vontatott.

indingo   2019. 08. 17.

Kár volt az eredetit újraforgatni. Sok újszerű ötlet nem került a filmbe, pedig a szereposztása elég jó.

Lamboh   2017. 10. 08.

Nem láttam az eredetit, így nem tudom megmondani mennyire volt jó vagy rossz ahhoz képest. Azt viszont elmondhatom, hogy ez a remake egész tűrhető. Egyszer jó volt, de újranézni valószínűleg nem fogom.

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Végig lekötött, inkább volt sötét humorú vígjáték, mint horror, mert a véres részek miatt se lehetett igazán komolyan venni a történetet. Szórakoztató volt, egyszeri megnézésre. Már csak David Tennant miatt is érdemes megnézni.

VvV   2018. 12. 01.

Nem elég kerek a története, olyan semmilyen. Izgalom és akció nulla.

Colin Farrell

A Frászkarika a maga nemében egy piszkosul szórakoztató, kellemesen borzongató történet, melyet mindenkinek szívből ajánlok! Bár jelzem nem tökéletes alkotással van dolgunk, és a mozikban sem szerepelt valami fényesen, de másfél órára leköti az ember figyelmét. A film szépen fényképezett, és a Soundtrackre sem lehet panasz.

Colin Farrell azért vállalta el Jerry szerepét, mert nagyon tetszett neki Craig Gillespie filmje, a Plasztik szerelem.

(kázsé)

Heath Ledger is jelölt volt Jerry szerepére 2008-as halála előtt.

(kázsé)

Chris Sarandon az egyetlen, aki a "Fright Night" sorozat minden részében szerepel.