Frászkarika

Fright Night

2022.01.31 jakedave

Setét

Sajnos nagyon sötét végig a film, így szinte élvezhetetlen. Kár érte, jó lenne, akárcsak az eredeti. Hogy törné ki a frászkarika! (Valaki érti ezt a magyar címadást? :D Vagy csak a frájtnájt - frászkarika hasonlóság okozta?)

2018.01.19 mamiéstöti2

Egy alaphorror feldolgozása, mely nem méltó az eredetihez. Az elejétől a végéig unalmas és vontatott.

Farrell nem hinném, hogy büszke erre a horrorvígjátékra. Ha az egyáltalán. Kissé lapos, kissé klisés, de popcornnal, és kólával letuszkolható, végigülhető, de szigorúan csakis egyszer.

2019.08.17 indingo

Kár volt az eredetit újraforgatni. Sok újszerű ötlet nem került a filmbe, pedig a szereposztása elég jó.

2020.04.20 dailyfilmsan

Számomra jobb volt mint elődje de lehet csak az effektek miatt. A történet egésze nagyon keveset változott és nem a hátrányára. Teljesebb lett a film, az új köntös amit kapott jól áll neki. Kivált kép nagy öröm hogy nem készült belőle el a folytatás, nem úgy mint elődjéhez ami majdnem nézhetetlen kategória.

2017.10.08 Lamboh

Nem láttam az eredetit, így nem tudom megmondani mennyire volt jó vagy rossz ahhoz képest. Azt viszont elmondhatom, hogy ez a remake egész tűrhető. Egyszer jó volt, de újranézni valószínűleg nem fogom.

2016.09.10 puffancshercegnő

Végig lekötött, inkább volt sötét humorú vígjáték, mint horror, mert a véres részek miatt se lehetett igazán komolyan venni a történetet. Szórakoztató volt, egyszeri megnézésre. Már csak David Tennant miatt is érdemes megnézni.

2018.12.01 VvV

Nem elég kerek a története, olyan semmilyen. Izgalom és akció nulla.

2020.09.19 Lonka

Az eredeti filmben több fantázia volt. Kicsit egysíkú és kiszámítható alkotás, annak ellenére hogy a szereposztása pazar.

2016.06.06 hell.l

A filmnek az eleje nem igazán kötött le, a közepe körül kezdenek inkább beindulni az események. Horrornak nem igazán mondanám, bár voltak benne véres részek, de vígjátéknak is elég gyenge. A műfaját nem is igazán lehetne megnevezni. A története sem a legjobb, még dolgozhattak volna rajta.

2015.12.18 tamas84

A maga műfaján belül szerintem nem volt rossz ez a film. Az eredeti Fright Night rajongók élvezni fogják, de szerintem amúgy sem rossz, egész nézhető, a színészek jók, persze sem nem nagyon félelmetes, sem nem nagyon izgalmas, de hát nem minden film lehet No.1.

2017.04.15 moov18

Egyszer túl lehet élni, bár nem igazán kötötte le a figyelmem. Van benne egy-két izgalmasabb jelenet, de ennyiben ki is merül. Közepes!

2015.08.05 Aranyhal

Nem tetszik ez a kevert műfaj, nekem nem jött be. Horror és vígjáték... Nem győzött meg. Colin Farrelt sokkal jobb szerepekben láttam. Elmondható hogy nekem csalódás volt. A sztori sem tetszett.

2015.06.05 era93

Tűrhető kis film, talán kissé több benne a horror mint a vígjáték de vállalható volt. Nem okozott maradandó élményt így nem kell sokat várni tőle. Talán a következő rész jobb lesz.