Szerelmi gyorstalpaló

Szerelmi gyorstalpaló

Crash course in romance

Egy kézilabdázóból élelmiszerbolt-tulajdonos lesz, hogy gondoskodni tudjon a családjáról, miközben megküzd edző férje étkezési zavarával.

(nagymarti82)

Rendező: Yoo Je Won
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2023.01.14. | Netflix (2023.02.06.)

2024.03.26 Denilke

Teljesen rossz cím

A cím katasztrofális, könnyed kis sztorit ígér. Ez nem az. Nagyon súlyos társadalmi probléma, finomítva humorral és egy kis szerelmi szállal. Nagyon jó a férfi főszereplő, a nőivel egy problémám volt, és az végig nagyon zavaró volt, hogy egy 32-34 éves nő szerepét egy 50 éves játssza, aki annyinak is, vagy többnek néz ki. Szuper film, amit kötelezővé tennék jó pár anyukának... Elvonatkoztatva a történettől, egy tükröt állít a mai társadalom elé... amiben benne van a mai ocsmány világ. Érdemes megnézni, szerintem szuper film.

2023.03.03 Mária390336

Mari

Követem a sorozatot, egyszerűen azért, mert egy bohókás, laza, szórakoztató szerelmi történet, megfűszerezve némi bonyodalommal. Kellemes kis esti lazuláshoz kiváló.

2023.02.06 Phylonte

Többismeretlenes egyenlet

Mi történik akkor, ha egy pénzhajhászástól végletekig kimerült, étkezési zavartól szenvedő magántanár, aki a klasszikus koreai rajongás tárgya, belebotlik egy étteremtulajdonosba, miután ellopta a nő mentálisan sérült fivérének telefonját, amit szerencsétlen módon összetör? Ha ezt az alaphelyzetet megfűszerezzük azzal, hogy a tanár kizárólag azt az ételt képes elfogyasztani, ami a nő éttermében készült, és hogy a nő minden tőle telhetőt megtesz, hogy az unokahúgát – akit lányaként nevel – bejuttassa a tanár kurzusára, valaki a háttérben pedig pont a tanár tönkretételén ügyködik, akkor kapunk egy szórakoztató K-dramat, amelyben a főszereplők ugyan nem hamvas huszonévesek, de talán pont ezért szurkolunk nekik, hogy az évad végén révbe érjenek.

2023.10.14 Judit

Ez a sorozat zseniálisan burkol egy súlyos társadalmi problémát egy szerelmi történetbe. Kíváncsi lennék a film eredeti címére, mert szerintem ebben a történetben a szerelem másodlagos. Sok szülőnek ajánlanám, nagyon tanulságos.