Dragon Ball Z Special 2: Trunks története

Doragon bôru Z - Zetsubô e no hankô!! Nokosareta chô senshi - Gohan to Torankusu

2017.12.24 Deku

Habókos kis története van ami itt-ott nem túl rossz de azért alkalmanként elég fárasztó és lehúzó tudott lenni. Ami jó volt benne, hogy látványvilága eszméletlenül odavág. Egyszer érdemes megpróbálni.

2017.07.29 Orosz István

Végre bepillantást nyerünk Trunks kétségbeesett jövőjébe, hogyan halt meg Goha, és mi által lett szuper csillagharcos. Szóval ez az egyik legjobb movie.

2016.02.08 ellcrys89

Nem lett túl kiemelkedő anime. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is. Voltak gyengébb pontjai a animenek talán csak emiatt nem mondhatom egyértelműen jónak.

2015.11.29 golyo95

Kiskoromban szerettem, de igazából már most már belegondolva eröszakra buzdito kis mese amit nem ajánlom a kis gyerekeknek megtekintés csak felnöteknek

2015.03.12 totheva4

Sajnálom hogy annak idején betiltották ezt a mesét Magyarországon. Nekem volt szerencsém ezt a részt eredeti japán szinkronnal és japán felirattal megnézni. Nem csalódtam, remekül kidolgozott mese! Sok akcióval! 5/5

2015.03.31 Lallerr33

Sajnálom, hogy betiltották, pedig nagyon szerettem, mindenki csak az erőszakos részekre emlékszik, pedig van mondanivalója a barátságról, az önzetlenségről és a kitartásról.

2015.02.19 Robi

Dragon Ball Z nagyon király mese volt régen.Mindenki kigyúrva és mindenki szuper erős.Néha még most is szóba jön és lehet egy jót nosztalgiázni.Az összes része jó volt.

2015.03.16 dorci298

Hát én kiskoromban szerettem, de igazából már most bele gondolva, nem ajánlanám gyerekek számára. Kicsit túlzottan is erőszakos már, de az idősebb korosztály azért elszórakozhat rajta.